Pridať inzerát

Sanitačný pracovník/Upratovačka

E.H.C.S. a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávať hygienické upratovanie podľa vypracovaného sanitačného programu (stroje + ručná práca)
- vykonávať upratovanie s použitím čistiacich a dezinfekčných prostriedkov v spoločenských miestnostiach
- pracovná doba: 5:00 - 13:00

- možnosť zvýšenia základného platu na základe odpracovaných hodín

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- precíznosť
- spoľahlivosť

E.H.C.S. a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností pôsobiacich v poľnohospodárstve, v potravinárskom priemysle, hotelierstve a v gastronómii. Hlavným poslaním a cieľom spoločnosti je predovšetkým poskytovanie komplexných poradenských služieb v oblasti financií, fúzií a akvizícií, v oblasti medzinárodného zdaňovania a transferového oceňovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Burianová
E-mail: poslať životopis