Pridať inzerát

Energetik/Metrológ

E.H.C.S. a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiacMzda prijatého uchádzača bude závislá od skúsenosti a znalostí uchádzača.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Sledovanie a vyhodnocovanie efektívnosti využívania energie v spoločnosti.
- Pravidelný monitoring spotreby energie (denný, týždenný, mesačný, ročný).
- Stanovovanie odchýlok od plánov spotreby, zisťovanie príčin vzniku odchýlok.
- Navrhovanie plánu úspory energie a návrhy úspory nákladov v energetike.
- Vykonávanie internej a externej kalibrácie meracích prostriedkov.
- Zodpovedanie za technický stav meradiel.
- Vedenie, archivovanie a čítanie technickej dokumentácie.

- zľavy na produkty holdingu
- práca v príjemnom mladom kolektíve
- možnosť profesijného rastu
- teambuilding

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, ale v rámci efektívneho náboru, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- technická gramotnosť
- precíznosť
- zodpovednosť
- proaktivita a flexibilita

E.H.C.S. a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností pôsobiacich v poľnohospodárstve, v potravinárskom priemysle, hotelierstve a v gastronómii. Hlavným poslaním a cieľom spoločnosti je predovšetkým poskytovanie komplexných poradenských služieb v oblasti financií, fúzií a akvizícií, v oblasti medzinárodného zdaňovania a transferového oceňovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov