Pridať inzerát

Elektrikár

E.H.C.S. a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacMzda prijatého uchádzača bude závislá od skúsenosti a znalostí uchádzača.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Denná kontrola stavu budov podľa rozpisu a pravidelná údržba elektrotechnických zariadení, zabezpečovanie ich plnej funkčnosti.
- Vykonávanie pravidelnej kontroly jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu.
- Operatívne riešenie vzniknutých problémov na rozvádzačoch a iných elektrotechnických zariadeniach.
- Čítanie technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov v nadväznosti na dokumentáciu.
- Dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci.
Znalosť používania elektrikárskych nástrojov a prístrojov.
- Kontakt s personálom objektu za účelom získania informácii o prípadných anomáliach.
- Nahlasovanie požiadaviek na dodanie náhradných dielov.
- Administrácia vykonávaných činností , HELPDESK alebo iný program na riadenie činnosti údržby.
- Predkladanie návrhov na zlepšenie výkonov s cieľom optimalizácie nákladov.
- Podáva návrhy na nápravné a preventívne opatrenia k zisteným poruchám a nedostatkom
- Asistencia a kontrola pri činnosti externých dodávateľov.

- zľavy na produkty holdingu
- práca v príjemnom mladom kolektíve
- možnosť profesijného rastu
- teambuilding

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrikár, elektromechanik

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

E.H.C.S. a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností pôsobiacich v poľnohospodárstve, v potravinárskom priemysle, hotelierstve a v gastronómii. Hlavným poslaním a cieľom spoločnosti je predovšetkým poskytovanie komplexných poradenských služieb v oblasti financií, fúzií a akvizícií, v oblasti medzinárodného zdaňovania a transferového oceňovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov