Pridať inzerát

Pomocný pracovník (kniháreň- tlačový stroj)

E.H.C.S. a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vozokany pri Galante, Vozokany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 - 5 EUR/hod.Mzda vybraného uchádzača je závislá od skúseností a znalostí uchádzača
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tlačiarne hľadáme kolegu na obsluhu strojov, ktorý priamo podlieha hlavnému strojmajstrovi. Zabezpečíme zaučenie.

- práca v stabilnej firme
- príspevok na stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín - výhodou

E.H.C.S. a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností pôsobiacich v poľnohospodárstve, v potravinárskom priemysle, hotelierstve a v gastronómii. Hlavným poslaním a cieľom spoločnosti je predovšetkým poskytovanie komplexných poradenských služieb v oblasti financií, fúzií a akvizícií, v oblasti medzinárodného zdaňovania a transferového oceňovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov