Pridať inzerát

Finančný kontrolór

E.H.C.S. a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacUvedená suma je minimálna garantovaná mzda na tejto pozícii, konečná mzda bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-sledovanie a analýza hospodárenia jednotlivých stredísk, analýza jednotlivých druhov výdavkov a kontrola nákladov spoločnosti,
- konsolidácia, analýza a následný reporting aktuálneho finančného stavu v porovnaní s plánmi a prognózami
- príprava podkladov pre pravidelný reporting
- aktívna účasť na tvorbe plánov a forecastov
- analýza a vyhodnocovanie projektov, ich výnosnosti a návratnosti
- hľadanie príležitosti na zlepšenie procesov, návrh možných riešení, hľadanie možností úspor
- príprava ad-hoc reportov a analýz
- aktívny podpora businessu
- vyhodnocovanie finančných ukazovateľov

- dynamická práca pre rýchlo sa rozvíjajúcu, stabilnú spoločnosť
- odborný rast
- vzdelávanie
- flexibilný pracovný čas
- zľavy na produkty holdingu
- teambuilding

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, ale v rámci efektívneho náboru, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Finančného kontrolingu, alebo finančnej analýzy

Počet rokov praxe

3

- pokročilá úroveň ovládania MS Excel, Word, Outlook
- komunikačné a prezentačné schopnosti
- nadšenie pre "čísla"
- orientácia na výsledok
- orientácia na detail
- samostatnosť
- iniciatívnosť

E.H.C.S. a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností pôsobiacich v poľnohospodárstve, v potravinárskom priemysle, hotelierstve a v gastronómii. Hlavným poslaním a cieľom spoločnosti je predovšetkým poskytovanie komplexných poradenských služieb v oblasti financií, fúzií a akvizícií, v oblasti medzinárodného zdaňovania a transferového oceňovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sasinkova 12
811 08 Bratislava