Pridať inzerát

Koordinátor EU projektov

E.H.C.S. a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacUvedená mzda, je základná zložka mzdy. Výsledná mzda bude závislá od skúseností a znalostí prijatého uchádzača.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a kompletizácia projektovej dokumentácie, vypracovanie podkladov pre žiadosti do výberového procesu v súlade s podmienkami výzvy
- monitorovanie kľúčových bodov projektu
- koordinácia práce zainteresovaných strán projektu
- vypracovávanie monitorovacích správ
- supervízia všetkých úkonov vyplývajúcich zo zmlúv o financovaní
- účasť na fundraisingu projektov regionálneho rozvoja a na vývoji nových návrhov projektov na základe vyhlásených výziev
- príprava pravidelných reportov a finančných vyhodnotení projektov
- konzultačná činnosť pre partnerov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Prax v práci s EU projektami
2

- samostatnosť
- precíznosť
- komunikatívnosť
- ovládanie anglického jazyka je výhodou

E.H.C.S. a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností pôsobiacich v poľnohospodárstve, v potravinárskom priemysle, hotelierstve a v gastronómii. Hlavným poslaním a cieľom spoločnosti je predovšetkým poskytovanie komplexných poradenských služieb v oblasti financií, fúzií a akvizícií, v oblasti medzinárodného zdaňovania a transferového oceňovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sasinkova 12
811 08 Bratislava