Pridať inzerát

Obchodný zástupca

E.H.C.S. a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Chľaba
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacUvedená mzda je základná zložka mzdy. Výsledná mzda bude závislá od skúseností a znalostí vybraného uchádzača

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme motivovaného a obchodne zručného kolegu/kolegyňu, ktorého hlavné úlohy budú:
• spolupráca na vytváraní obchodnej stratégie značky
• starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov
• aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
• osobná, telefonická a elektronická komunikácia s obchodnými partnermi
• rozvíjanie obchodného potenciálu v rámci firemných partnerov
• pravidelný reporting
• tvorba cenových ponúk
• sledovanie aktivít konkurencie
• spolupráca na budovaní pozitívneho imidžu značky

- práca na trvalý pracovný pomer pre stabilného zamestnávateľa
- podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
- firemné zľavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- výborné vyjednávacie schopnosti
- proklientska orientácia,
- proaktivita a orientovanosť na výsledok,
- komunikatívnosť,
- organizačné schopnosti.

E.H.C.S. a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností pôsobiacich v poľnohospodárstve, v potravinárskom priemysle, hotelierstve a v gastronómii. Hlavným poslaním a cieľom spoločnosti je predovšetkým poskytovanie komplexných poradenských služieb v oblasti financií, fúzií a akvizícií, v oblasti medzinárodného zdaňovania a transferového oceňovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sasinkova 12
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Burianová
E-mail: poslať životopis