Pridať inzerát

Riaditeľ OOCR

E.H.C.S. a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacUvedená mzda je základná zložka mzdy. Výsledná mzda bude závislá od skúseností a znalostí vybraného uchádzača.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkonný riaditeľ OOCR:
• je zodpovedný za implementáciu projektov organizácie podľa schváleného plánu
• riadi činnosti organizácie v oblastiach marketingu, public relations, riadenia projektov, organizácie podujatí a činností spojených s účasťou organizácie na konferenciách a výstavách doma aj v zahraničí.
• spolupracuje s členmi organizácie, reprezentuje organizáciu na rokovaniach s kľúčovými partnermi a dodávateľmi
• riadi každodenný chod organizácie.
• je zodpovedný za účelné a hospodárne využívanie finančných, materiálnych aj personálnych prostriedkov organizácie.
• zabezpečuje prípravu pravidelných reportov a správ z činnosti organizácie.
• zabezpečuje vedenie transparentnej účtovnej evidencie a výkazníctva organizácie aj jednotlivých projektov.

• Atraktívna práca
• Možnosť kariérneho rozvoja

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o inzerovanú pozíciu. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splňaju uvedené kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch , regionálny rozvoj

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- samostatnosť
- flexibilita

E.H.C.S. a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností pôsobiacich v poľnohospodárstve, v potravinárskom priemysle, hotelierstve a v gastronómii. Hlavným poslaním a cieľom spoločnosti je predovšetkým poskytovanie komplexných poradenských služieb v oblasti financií, fúzií a akvizícií, v oblasti medzinárodného zdaňovania a transferového oceňovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov