Pridať inzerát

Mzdová účtovníčka/ Payroll Consultant

E-Consulting Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 960 - 1 160 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka vás svet mzdových čísel a personálnych dát, je na vás spoľahnutie a nebojíte sa administratívnej práce? Láka Vás predstava pestrého portfólia klientov svetových značiek, ktorým budete spracovávať mzdy? Radi pracujete s modernými nástrojmi a chcete prácu, o ktorej viete, že má zmysel? To ste náš človek!

ČO NA VÁS ČAKÁ?

  • Obstaranie personálnych dát a zadávanie do mzdových systémov.
  • Spracovanie dochádzky.
  • Príprava a odosielanie prihlášok a odhlášok na patričné úrady.
  • Komunikácia s úradmi.
  • Spracovanie RZD, ELDP, štatistické hlásenia, cestovné náhrady.
  • Tým, ktorý Vás v tom nenechá!

KOHO HĽADÁME DO TÍMU?

  • Absolventy stredných i vysokých škôl, ktorým učarovali čísla a administratíva.
  • Tímové hráča príjemného vystupovania s komunikatívnou povahou.
  • Šikovného, spoľahlivého, tímového a usmievavého človeka.
  • Komunikatívna angličtina je výhodou, nie je to však podmienkou.
  • Užívateľa so znalosťou PC (MS OFFICE)

ČO NA OPLÁTKU PONÚKAME?

  • Zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti.
  • Pracovný pomer na dobu neurčitú.
  • Kariérny rast, ktorý postupuje v závislosti od vlastnej chuti, umu a snahy.
  • Férový a motivačný odmeňovací systém.
  • Fixný mesačný plat 960 až 1160 € / brutto.
  • Motivačnú pohyblivú zložku, ktorá je nad rámec fixnej mzdy.
  • Ročný bonus, ktorý je na rámec fixnej mzdy a motivačnej pohyblivej zložky.
  • Podporu celého hviezdneho tímu.
  • Pravidelné školenia, ktoré vás udržia v aktuálnej legislatíve a zároveň vám prehĺbia znalosti.
  • Firemné benefity, medzi ktorými je okrem iného 25 dní dovolenky. Čaká toho na vás naozaj veľa!

IDETE S NAMI DO TOHO?

Pošlite nám životopis spolu s kontaktom a my sa Vám určite ozveme s termínom, kedy si preveríme Vaše znalosti a porozprávame sa pri výbornej káve v našej kancelárii. TEŠÍME SA NA VÁS!

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno