Pridať inzerát

HR asistent / Headhunter

Dynamic Designs s.r.o.

  • Miesto práce: Letná 27, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 EUR/mesiacVýkonnostné bonusy
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa dostať do sveta HR? U nás dostaneš príležitosť začať pracovať na pozícii HR ASISTENT. Stačí ak si proaktívna, dynamická osobnosť, výborne zorganizovaná a dobre ovládaš anglický jazyk.

Tvojou hlavnou úlohou bude :

Aktívne oslovovanie a headhunting IT
špecialistov na projekty v SR a v zahraničí.

Telefonická a mailová komunikácia s
kandidátmi.

Vyhodnocovanie kandidátov na vhodnosť pre
aktuálne projekty.

Práca so sociálnymi sieťami a
recruiterskými databázami.

Iná administratívna podpora.

Požadujeme:

Aktívna znalosť ANGLICKÉHO jazyka (denná
komunikácia v cudzom jazyku ) – PODMIENKA,
ovládanie iného jazyka výhodou.

Komunikačné zručnosti, slušný prejav.

Znalosť IT výhodou.

Ide o prácu na TPP alebo na živnosť. Práca je vykonávaná v kancelárii v Košiciach. Pracovná doba je flexibilná ( 08:00 do 16:00 ). Viac info osobne na pohovore.

Vaše životopisy spolu s požadovaným mzdovým ohodnotením zasielajte na adresu [email protected]

Vybraní uchádzači budú telefonický kontaktovaní a pozvaní na pracovný pohovor.

Možnosť čiastočného homeoffice

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme spoločnosť zaoberajúca sa IT consultingom a outsourcingom.
Od roku 2014 máme za sebou históriu poskytovania vysoko kvalitných služieb našim zákazníkom v oblasti vývoja softvéru. Pri tvorbe špičkových softvérových riešení spolupracujeme s poprednými svetovými spoločnosťami. Máme osvedčené skúsenosti s implementáciou AI pre našich zákazníkov, nakoľko umelú inteligenciu považujeme za nevyhnutný krok v inovácii a budujeme systémy poháňané AI.

Naši klienti sa angažujú v oblastiach od IT, energetiky cez poisťovníctvo a poradenstvo až po bankovníctvo.

V oblasti poradenstva ponúkame rôznych IT konzultantov od obchodných analytikov, architektov, vývojárov softvéru, testerov a dizajnérov.
Vyvíjame softvér od mobilných aplikácií, cez desktopové aplikácie až po veľké škálovateľné systémy, ktoré prispôsobujeme individuálnym potrebám klientov.
Používame najnovšie overené dostupné technológie, aby sme informovali o trendoch vo vývoji a údržbe IT infraštruktúry.
Na požiadanie organizujeme IT školenia o súčasných technológiách a postupoch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov