Pridať inzerát

Koordinátor logistiky a predaja

Duynie s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac13. plat garantovaný + bonusy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie dodávok produktov pre klientov, koordináciu medzi výrobcom, prepravcom a konečným odberateľom
- Komunikácia so zákazníkmi aj s dodávateľmi
- Spracovanie a vybavenie zákazníckych objednávok
- Plánovanie, objednanie a monitorovanie prepráv; komunikácia s prepravcami
- Príprava cenových ponúk
- Príprava a sledovanie predajných plánov
- Informačný servis pre klientov o produktoch, ich cenách a dostupnosti

- Mobilný telefón, notebook
- Príjemné pracovné prostredie
- Samostatná práca s možnosťou sebarealizácie
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Stabilné zázemie nadnárodnej spoločnosti
- Školenia, Teambuildigy
- Firemné benefity
- Výsledná mzda bude závisieť od znalostí a skúseností kandidáta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Maďarský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Logistika, Predaj

Počet rokov praxe

2

- prax v oblasti logistiky, zameraná hlavne na organizáciu prepráv
- znalosť cudzích jazykov (anglický, maďarský) je výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť, spolupráca v tíme
- flexibilita
- logické myslenie
- dobré organizačné schopnosti
- ovládanie stresu pod pracovným tlakom

Spoločnosť Duynie s.r.o. sa špecializuje na udržateľné riešenia vo výžive zvierat založené na vedľajších produktoch potravinárskeho priemyslu, priemyslu výroby nápojov a biopalív. Naša spoločnosť je etablovaná v mnohých krajinách Európy. Poskytujeme poradenstvo a servis spracovateľom rastlinných komodít tým, že dokážeme zabezpečiť uskladnenie, dopravu, konzerváciu, kontrolu kvality vedľajších produktov. Výrobcovia sa preto môžu plne koncentrovať na výrobu ich hlavných produktov, napr. potravín alebo bio-palív. Následne Duynie Feed konvertuje tieto vedľajšie produkty na výživné a udržateľné krmivá pre hospodárske zvieratá. Naša materská spoločnosť Duynie Group využíva vedľajšie produkty na výrobu krmív pre domáce zvieratá, resp. na ich zhodnotenie v bioplynových staniciach.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov