Pridať inzerát

Klientský pracovník (Customer Service)

Duvenbeck Slovensko, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hegyeshalom, Maďarsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiacPlatové podmienky sú informatívneho charakteru - viac informácií na pracovnom pohovore
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Komunikácia s obchodnými partnermi, dodávateľmi
-Vybavovanie reklamácií, riešenie reklamačných problémov
-Kontrola avizovaných objednávok a riešenie prípadných problémov
-Kontrola prepravných dokumentov

-Stabilné zamestnanie
-Konkurencieschopný plat
-Poskytujeme cafeteriu a stravné lístky zamestnancom
-Moderné a progresívne pracovné porstredie
-V prípade potreby zabezečíme ubytovanie
-Zvýhodnené stravovacie možnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Maďarský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

MS Office - základy

-Dobrá komunikačná schopnosť
-Schopnosť riešit problémy

Sme dcérskou spoločnosťou logisticko-prepravnej spoločnosti DUVENBECK pôsobiacej viac desaťročí na európskom pracovnom trhu. Medzi naše primárne aktivity patrí skladovanie, logistika, špedičná činnosť ako aj nákladná doprava. Pre svojich zamestnancov poskytujeme dlhodobé a isté pracovné pozície s možnosťou osobného rastu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Duvenbeck Slovensko s.r.o.
Železničná 4
93601 Sahy