Vodič kamiónu (Dvojosádka) / Základný plat + minimálne 62,50 EUR/deň (max.72,50EUR)

Duvenbeck Slovensko, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Železničná, Šahy-Homok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 740 EUR/mesiacZákladný plat od 740 do 950 EUR brutto (vernostný program). OKREM ZÁKLADNÉHO PLATU je čistý denný zárobok minimálne 62,50! a maximálne 72,50 EUR! Spodná hranica 62,50 EUR je GARANTOVANÁ!
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vedenie nákladného vozidla (ťahač návesu)
-Práca v 2 / 3 / 4 týždňových turnusoch (možnosť individuálnej dohody)
-Jazda v rámci EÚ, stále linky, rôzne iné možnosti (HUN/AUT/DEU/FRA/BEL/ESP/ITA/GB)
-Miesto príchodu/odchodu do práce: Šahy (SK-93601), Hegyeshalom (HU9222)
-Termín nástupu: ihneď

Na Slovensku pôsobíme už viac ako 20 rokov a neustále sa zdokonalujeme v oblasti dopravy. Pre našich vodičov sme vytvorili komfortné pracovné prostredie a konkurencieschopné platové podmienky. Náš vozový park pravidelne obnovujeme.

Pre našich zamestnancov poskytujeme stabilné a dlhodobé zamestnanie a neustále sa snažíme vyhovieť ich individuálnym požiadavkám. Pre verných vodičov poskytujeme bonusový platobný program, na základe ktorého sú zaradení do viacerých mzdových skupín so zvýšenou základnou mzdou.

-Dodržujeme výplatné termíny
-Dodržujeme pracovno-dovolenkové turnusy/termíny
-Zaškolíme aj začínajúcich (0KM) vodičov
-Globálne podporujeme vodičov v prípade akýchkoľvek ťažkostí / 24h denne
-Hovoríme viacerými jazykmi (SK+HU+DE+EN)
-Jazdíme podľa predpisov nariadenia ES č.561/2006
-Platobné karty a automatické mýtne jednotky sú samozrejmosťou
-Vozidlá: MB,MAN,VOLVO (EURO6)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme dcérskou spoločnosťou logisticko-prepravnej spoločnosti DUVENBECK pôsobiacej viac desaťročí na európskom pracovnom trhu. Medzi naše primárne aktivity patrí skladovanie, logistika, špedičná činnosť a nákladná doprava. Pre svojich zamestnancov poskytujeme dlhodobé a isté pracovné pozície s možnosťou osobného rastu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Duvenbeck Slovensko s.r.o.
Železničná 4
93601 Sahy

Kontakt