Pridať inzerát

Promotér/ka

Dušan Belák

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac13. plat, odmeny a bonusy
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-práca v obchodných centrách, na promo stánku/v meste
-oslovovanie potencionálnych klientov
-prezentácia výhod zdravotnej poisťovne
-porovnanie s ostatnými zdravotnými poisťovňami
-aktívna komunikácia s ľuďmi
-rozdávanie propagačných materiálov za účelom následného kontaktu
-poskytovanie informácií o aktuálnej kampani
-získavanie nových poistencov pre zdravotnú poisťovňu

-garant min. 1000€+ netto
-13. plat
-bonusy/prémie
-odmena za splnenie ročného plánu
-vzdelávanie v oblasti obchodu a predaja zdarma
-motivačné súťaže, dovolenky, spoločné akcie, teambuildingy...
-možnosť kariérneho rastu spojená s vyšším platom
-práca v mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-ochotu investovať čas a energiu
-komunikáciu na vysokej úrovni (jednanie s ľuďmi)
-kultivovaný slovný prejav
-zodpovednosť a lojalitu
-cieľavedomosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť
-chuť a odvahu
-schopnosť vedieť pracovať v tíme
-mať a vedieť ovládať auto je výhodou
Všetko ostatné Ťa naučíme a zabezpečíme my

V oblasti priameho marketingu pôsobíme vyše 15 rokov a patríme k špičke na stredoeurópskom trhu. Naša spoločnosť bola založená ako výsledok praxe, vzdelávania a rozvoja v oblasti získavania zákazníkov a priameho predaja. Využívame najmodernejšie predajné techniky z oborov Performance tunig, Sales hypnóza, Headhunting, NLP, Cialdiniho princípy podvedomého vplyvu atď... Našimi najsilnejšími zbraňami sú vzdelávanie, prostredie, uvedomelosť a aktivita.
Špičkové výsledky dosahujeme uvedomením intuitívnych kvalít našich manažérov a predajcov v kombinácii s využitím svojho jedinečného spôsobu.