Pridať inzerát

Rušňovodič

DUNEA, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kapusany pri Presove, Kapušany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacnástupná hrubá základná mzda (finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

RAILTRANS LOGISTICS a.s. hľadá do trvalého pracovného pomeru Rušňovodiča.

Miesto výkonu: Terminál Slovnaft a.s. Kapušany pri Prešove

Účel práce:
Samostatný výkon činnosti pri riadení a obsluhe hnacieho koľajového vozidla v dvojzmennej prevádzke pri posune na železničnej vlečke.

Zodpovednosti/Úlohy:
- Zodpovednosť za bezpečnú a hospodárnu prevádzku hnacieho koľajového vozidla.
- Výkon pracovnej činnosti v súlade s predpismi ŽSR, Vlečkového prevádzkového poriadku, interných predpisov a nariadení.
- Účasť na povinných školeniach, preskúšaniach a zdravotných prehliadkach v zmysle platných predpisov pre udržanie si odbornej spôsobilosti, zdravotnej a psychickej spôsobilosti.

Ak Vás tento inzerát zaujal, pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom kontaktnej osobe – Jaroslav Valent na nasledovnú e-mailovú adresu:
[email protected]
prípadne telefonicky : 0917 508 622

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického alebo strojárskeho smeru
- Oprávnenie k samostatnej obsluhe a riadeniu hnacích koľajových vozidiel nezávislej motorovej trakcie s prenosom výkonu elektrickým.
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre OS č. 21-A4 alebo vyššiu.
- Osvedčenie o spôsobilosti z BOZP – BPR.
- Zmyslová a psychická spôsobilosť pre zmyslovú skupinu 1.
- Bezúhonnosť v zmysle zákona č 513/2009, §110, odst.1
- Komunikatívnosť, zmysel pre tímovú spoluprácu.

Sme spoločnosť, ktorá sa špecializuje na hiring a následný management ľudských zdrojov. Našim poslaním je spájať ľudí hľadajúcich si prácu so stabilným zamestnávateľom z regiónu Žitný ostrov. Pomáhame budovať atraktívny lokálny trh práce, ktorý stojí na pilieroch profesionality, možnosti rastu, rozmanitosti a férových ponúk.

Hrdo zastupujeme spoločnosti:
DAC 1904, Mol football academy, Istermeat, Euromilk, Kukkonia, Villa Rosa, Bonté čistiareň, Amade Chateau, Agrosun, Súkromná klinika Sagax, DS Property, iQontact, ADC média a mnoho ďalších firiem, ktorý patria do našej holdingovej štruktúry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov