Pridať inzerát

Obchodná asistentka Dunajská Streda

DUAL BP, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiaczákladná mzda a po skúšobnej dobe, pohyblivá zložka mzdy v závislosti od obratu pobočky.
  • Termín nástupu: január 2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca v prevádzke hlavne s administratívou, nahadzovanie dokumentov do počítača, vystavovanie faktúr, príjemiek, príprava podkladov pre účtovníčku, spracovanie e-mailov pre klientov a samozrejme i komunikácia so zákazníkmi.

práca v príjemnom kolektíve rodinnej firmy

prosíme zasielať životopis na e-mail praca@dualbp.sk, vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

obchodná referentka/asistentka (referent)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť pri vykonávaní svojich úloh, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť.

DUAL BP s.r.o. sa po 22 rokoch pôsobenia na trhu radí medzi popredných predajcov pracovných odevov a pracovnej obuvi na Slovensku. Úspešne vedieme 9 maloobchodných prevádzok na západnom Slovensku a e-shop www.dualbp.sk . Sme výhradný distribútor viacerých značiek - našim cieľom je ponúkať klientom hlavne kvalitné produkty.

Budeme radi,keď sa stanete súčasťou nášho tímu DUAL BP.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov