Pridať inzerát

Záhradník

DT LEGAL, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tomášikova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12 - 15 EUR/hod.Mzda samozrejme závisí od skúseností.
  • Termín nástupu: Dohodou, ideálne od 09.08.2022
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme osobu s pozitívnym prístupom k prírode a vzťahu k záhrade nášho klienta; náplň práce:
- poskytnutie kompletnej starostlivosti o záhradu (okrasnú, v malej časti aj úžitkovú);
- strihanie a hnojenie okrasných rastlín, stromov a krov;
- kosenie trávnika;
- ochrana proti škodcom a chorobám.

Kvalitné náradie a ďalšie potrebné vybavenie (hnojivá, ochranné prípravky) k dispozícii priamo na mieste.

V prípade, že spĺňate naše požiadavky na pozíciu záhradníka a máte záujem zúčastniť sa výberového konania, pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis spolu s fotografiou a motivačným listom v slovenskom alebo v anglickom jazyku, ako aj súhlas so spracovaním osobných údajov na účely výberového konania v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) na e-mailovú adresu [email protected]

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Záhradníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Záhradník

Advokátska kancelária DT LEGAL, s.r.o. je stabilnou advokátskou kanceláriou, ktorá vznikla v roku 2004 a od roku 2016 je členom prestížnej medzinárodnej siete ECOVIS, ktorá pôsobí v 80 krajinách sveta a má viac ako 9.300 odborníkov.

Poskytujeme právne služby predovšetkým v oblasti obchodného práva, občianskeho práva a práva nehnuteľností pre prestížnu, najmä zahraničnú klientelu. Naše právne poradenstvo je zosúladené s expertami v oblasti daní a účtovníctva, a to nielen zo Slovenskej republiky, ale prostredníctvom siete máme prístup k expertom z viac ako 80 krajín sveta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov