Pridať inzerát

Disponent medzinárodnej cestnej prepravy/Freight Forwarder

DSV Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacMzda od 1000,-€ brutto mesačne (podľa pracovných skúseností na obdobnej pozícii + po SD mesačná odmena, jej výška tiež podľa skúseností na podobnej pozícii)
  • Termín nástupu: asap/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príjem objednávok na prepravu a pomocné služby od zákazníkov a ich spracovanie podľa pracovných procesov.
- Plánovanie zvozov a rozvozov zberných zásielok a ich následné spracovanie podľa pracovných procesov.
- Spolupracuje s ostatnými pracovníkmi a oddeleniami.
- Sleduje efektívnosť a funkčnosť platných pracovných postupov a v prípade potreby aktívne pracuje na ich zlepšení.
- Objednáva prepravy u dopravcov.
- Vytvára faktúry na základe interných postupov.
- Kalkuluje a zadáva očakávané náklady na prepravu.
- Aktívne získava informácie v zasielateľstve, doprave a logistike a poskytuje ich spolupracovníkom .
- Kontroluje finančnú bilanciu zákazníkov v zmysle interných smerníc .
- Analyzuje a optimalizuje prepravné náklady .
- Preskúmava zmluvy, objednávky a ponuky.
- Spolupracuje pri cenotvorbe produktu.

Práca v nadnárodnej, úspešnej spoločnosti, bohatý sociálny program (vzdelávanie, teambuildingové akcie, "vernostné", príspevok pri okrúhlom životnom jubileu, narodení dieťaťa, sobáši, odmena za sprostredkovanie,...

Žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis prosíme zasielať e-mailom, prípadne poštou. Prosíme zaslať súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2021 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecne, logistika, doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- komunikatívnosť, zodpovednosť, orientácia na klienta, samostatnosť, ale aj tímový hráč, chuť učiť sa nové veci, AJ na komunikatívnej úrovni , flexibilita, prax na podobnej pozícii, .....
Práca v logistickom parku pri Senci.

Medzinárodné a vnútroštátne zasielateľstvo, sprostredkovanie dopravy.
Okrem iných, prevádzkujeme aj moderný distribučný sklad, ktorý sa špecializuje na poskytovanie služieb v oblasti aj pharma logistiky.
Naša spoločnosť sa celosvetovo radí medzi najväčších poskytovateľov logistických služieb v oblastiach námornej, leteckej a cestnej prepravy ako aj kontraktnej logistiky.
Viac informácií nájdete na našej stránke www.sk.dsv.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DSV Slovakia, s.r.o. & DSV Solutions Slovakia s.r.o. & DSV Air&Sea Slovakia, s.r.o.
Diaľničná cesta 6
90301 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Rolková
E-mail: poslať životopis