Pridať inzerát

HR asistent/ka

DSN s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Voderady
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 050 EUR/mesiac900 - 1050 EUR/mesiac Nástupný plat: 900 € + mzda za nadčasy (750 € základná zložka mzdy + 150 € dochádzkový bonus), po skúšobnej dobe zvyšovanie mzdy na 940 € (základná zložka mzdy 790 € + 150 € dochádzkový bonus) možné nadčasy. Plat po 6 odpracovaných mesiacoch 990 € + nadčasy.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú, zodpovednú asistentku/asistenta pre manažéra HR a všeobecných záležitostí do Voderád!

Vašou úlohou bude:
- jednoduché administratívne činnosti
- evidovanie dochádzky
- podpora a riešenie otázok našich zamestnancov
- telefonická a emailová komunikácia s obchodnými partnermi a úradmi
- príprava rôznych podkladov
- kontrola interných dokumentov
- práca s PC
- sledovanie noviniek covid tematiky - nových vyhlášok a pod.
- motivácia zamestnancov
- organizovanie pohovorov

- docházkový bonus 150 EUR
- práca na jednu zmenu
- výplata vždy načas
- stravné lístky v hodnote 5 EUR
- vernostný bonus po prvom odpracovanom roku
- pravidelné darčeky pre zamestnancov
- Doprava zadarmo je zabezpečená z obcí:
Galanta, Senec, Šaľa, Trnava, Kráľová n. Váhom, Kajal, Sládkovičovo, Diakovce, Trstice, Kráľov Brod, Dolné Saliby, Horné Saliby, Matúškovo, Dunajská Streda, Vydrany, Orechová Potôň, Lehnice, Mierovo, Zlaté Klasy, Tomášikovo, Vozokany, Mostová, Čierna Voda, Veľké Úľany, Jelka, Čierny Brod, Košúty.

Informácie o výberovom konaní

pracovná doba PO-PI 06:30-15:00

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, spoľahlivosť, diskrétnosť, zodpovednosť a komunikatívnosť, anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni nutný!
- ochota nadčasovať

Spoločnosť DSN s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009 a zaoberá sa opravou LED a LCD panelov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov