Pridať inzerát

Nákupca

DSN s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Diaĺničná cesta, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 050 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-objednávanie materiálu
- kontrola zásob
- evidencia materiálu v Excel
- telefonická a mailová komunikácia s kolegami a obchodnými partnermi (aj v maďarskom jazyku)
- podpora kolegov pri preberaní materiálu
- plnenie pokynov nadriadených
- dodržiavanie interných predpisov

Termín nástupu dohodou.

Nástupný plat:
850€ základná zložka mzdy + 150€ dochádzkový bonus / brutto

Po skúšobnej dobe zvýšenie:
900€ základná zložka mzdy + 150€ dochádzkový bonus / brutto

Ponúkame Vám:
- doprava zadarmo je zabezpečená na týchto trasách:
--- 1. Šaľa- Kráľová n. Váhom - Kajal -Galanta – Čierny Brod – Košúty – Senec
--- 2. Trstice – Kráľov Brod – Dolné Saliby – Horné Saliby – Matúškovo – Senec
--- 3. Dunajská Streda – Vydrany – Orechová Potôň – Lehnice – Mierovo – Zlaté Klasy – Senec
--- 4. Tomášikovo – Vozokany – Mostová – Čierna Voda – Veľké Úľany – Jelka – Senec DSN
--- 5. Galanta – Sládkovičovo – Senec

- stravné lístky v hodnote 4,20€ na deň,
- práca na jednu zmenu (pondelok-piatok), víkendy a sviatky nepracujeme,
- možnosť nadčasov s príplatkom 50% na hodinu,
- stabilný príjem,
- mladý kolektív,
- skúsenosti nie sú potrebné, kompletne Vás zaškolíme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota nadčasovať 1 hodinu denne - v high season sa pracuje od 06:30 do 16:00.

Spoločnosť DSN s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009 a zaoberá sa opravou LED a LCD panelov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DSN s.r.o.
Diaľničná cesta 5
90301 Senec