Pridať inzerát

Line Support

DSG Draexlmaier Automotive Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jána Jonáša 1, Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac13/14 výplata dochádzkový bonus
  • Termín nástupu: februar 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie zložitých kontrol podľa smerníc na zlepšenie kvality produktu
• Spolupráca s klientmi v sídlisku ako i klientmi v zahraničí
• Overovanie testovacích plánov, technických výkresov a technickej dokumentácie
• Dorábka vyrobených káblov podľa smerníc zákaznikov v sídlisku
• Identifikácia chýb na moduloch/zariadeniach a následna oprava
• Týždenné dokumentovanie výsledkov testovaní a dorábok
• Spolupráca s príslušnymi oddeleniami v rámci spoločnosti
• Práca v troch zmenách

• Dodatočný príspevok na stravu
• Dovolenka nad rámec zákona

Prihlásením sa na výberové konanie organizované prevádzkovateľom DSG Draexlmaier Automotive Slovakia s.r.o. Hodonínska 25, 84103 Bratislava (ďalej len „prevádzkovateľ“) budú Vaše osobné údaje spracúvané za účelom účasti na aktuálnom výberovom procese.
Právnym základom pre takéto spracúvanie osobných údajov zo strany spoločných prevádzkovateľov je podľa čl. 6 ods. 1 písm. c) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 zo dňa 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) (ďalej len „GDPR“) zákonná povinnosť vyplývajúca zo Zákonníka práce podľa čl. 6 ods. 1 písm. c) GDPR; a tak isto podľa čl. 6 ods. 1 písm. b) GDPR zmluvné a predzmluvné vzťahy.
Spracúvanie osobných údajov trvá odo dňa začatia výberového konania a končí najneskôr 6 mesiacov odo dňa skončenia výberového konania.
Ako dotknutá osoba máte právo na prístup k osobným údajom, právo na opravu, zmenu, výmaz, a prenosnosť osobných údajov v prípade automatizovane spracúvaných osobných údajov, právo na obmedzenie spracúvania osobných údajov a právo obrátiť sa so sťažnosťou na Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky.
Kontakt na zodpovednú osobu je privacy-slovakia@draexlmaier.com.
Podmienky spracúvania osobných údajov uchádzačov zo strany spoločných prevádzkovateľov pre účely aktuálneho výberového procesu sa nachádzajú na oddelení ľudských zdrojov na adrese sídla prevádzkovateľa DSG Draexlmaier Automotive Slovakia s.r.o., Hodonínska 25, 84103 Bratislava.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Srbský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Spoľahlivosť, zodpovednosť a flexibilita
• Chuť učiť sa nové veci
• Znalosť cudzieho jazyka je výhodou

Naša spoločnosť Dräxlmaier pracuje v oblasti auto priemyslu vyše 60 rokov. Vyrábame produkty vysokej kvality. Naše moderné elektrické systémy a exkluzívny enterijer zľepšujú pôžitok z jazdy automobilov. 79 000 zamestnancov z rôzných krajov sveta každodenne spolupracuje na dosiahnutie tohto cieľa a svojími vedomosťami, zručnostiami a horlivosťou prinášajú svojím zákazníkom inovatívne a kvalitné automobilové riešenia. Iniciatívny zamestnanci používajú svoju kreativitu a vymieňaju svoje nápady tak aby dosiahli spoločný úspech. Takým zamestnancom sa môžeš stať aj ty.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov