Pridať inzerát

Strojník zvlňovacieho stroja - 3. zmena

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Robotnícka, Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 5,26 EUR/hod.základná hodinová mzda od 5,26 eur/hod. brutto do 5,80 eur/hod. brutto; plus pohyblivé zložky mzdy (fond vedúceho, výkonnostné odmeny) a zákonné príplatky za sťažený výkon práce a za prácu v noci; priemerná mesačná mzda = 900 až 1200 eur brutto
  • Termín nástupu: 1.1.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovedá za zavedenie papiera požadovanej gramáže, kvality a šírky do zvlňovacej stolice;
• zodpovedá za nastavenie tlaku hladkých a zvlňovacích valcov, kontrolovanie lepenia vlny po celej pracovnej šírke, nastavenie prepážky lepidla, nastavenie brzdenia papiera;
• zodpovedá za zavedenie papiera požadovanej gramáže, kvality a šírky cez brzdné zariadenie, predhrievač a lepičku do sušiaceho stola, dodržiavanie rozpisu surovín, napustenie lepidla do vane lepičky, dodržiavanie nanášania lepidla jednotlivých lepiacich jednotiek;
• kontrola priebehu výroby a kvality, dodržanie výšky stanoveného výkonu;
• pomocné manipulačné a čistiace práce podľa pokynov priameho nadriadeného, na ktoré bol riadne zaškolený pri dodržiavaní všetkých zásad BOZP

• letné odmeny (priemerne 400 eur brutto) a vianočné odmeny (priemerne 400 eur brutto)
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier) 204 eur ročne
• stravovanie zabezpečené v jedálni a bufete priamo vo firme
• odmena za odporučenie nového zamestnanca vo výške 500 eur podľa osobitného predpisu
• osobitné odmeny pri príležitosti pracovného jubilea
• osobitné odmeny za mimoriadnu pomoc / zlepšenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2021 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje; prax v odbore je výhodou

Počet rokov praxe

2

• ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
• aktívny prístup, chuť pracovať a učiť sa nové veci
• zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita

Sme jednotkou na slovenskom trhu vo výrobe vlnitej lepenky a poskytovaní komplexných obalových riešení z nej. Našimi zákazníkmi sú renomované slovenské i zahraničné priemyselné a obchodné firmy z rôznych oblastí (elektrotechnika, potravinárstvo, automotive, farmaceutický priemysel a pod.).

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt