Pridať inzerát

Skladník/Skladníčka - práca na VZV

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Robotnícka, Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 740 EUR/mesiaczákladná nástupná mzda od 740 eur brutto; plus výkonové prémie do 15% zo základnej mzdy; plus fond vedúceho 70 eur mesačne; plus príplatky za prácu v noci a za sťažený výkon práce; priemerná mesačná mzda na tejto pozícii = 900 eur brutto
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca s VZV hlavne v sklade hotových výrobkov, prípadne vo výrobnej hale alebo v sklade vstupného materiálu
• navážanie a odvážanie materiálu od výrobných zariadení
• naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru
• dodržiavanie definovaných pracovných postupov
• dodržiavanie predpisov BOZP a požiarnej ochrany
• inventúrne práce
• práca v 3-zmennej, prípadne 4-zmennej prevádzke

• letné a vianočné odmeny
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier) 204 eur ročne
• stravovanie zabezpečené v jedálni a bufete priamo vo firme
• odmena za odporučenie nového zamestnanca vo výške 500 eur podľa osobitného predpisu
• osobitné odmeny pri príležitosti pracovného jubilea
• osobitné odmeny za mimoriadnu pomoc / zlepšenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

prax na VZV a platné oprávnenie na VZV podmienkou

Počet rokov praxe

1

• spôsobilosť na prácu vodiča VZV (platný preukaz podmienkou - typ oprávnenia W1, oprávnenie typu W2 výhodou)
• zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita
• ochota pracovať na tri zmeny

Sme jednotkou na slovenskom trhu vo výrobe vlnitej lepenky a poskytovaní komplexných obalových riešení z nej. Našimi zákazníkmi sú renomované slovenské i zahraničné priemyselné a obchodné firmy z rôznych oblastí (elektrotechnika, potravinárstvo, automotive, farmaceutický priemysel a pod.).

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DS Smith Turpak Obaly a.s.
Robotnícka 1
03601 Martin