Pridať inzerát

Špecialista správy budov

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Robotnícka 1, Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacod 1200 eur brutto podľa skúseností kandidáta; + ročný bonus do výšky 10% z ročného základného platu
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za bezpečný a zdraviu a životnému prostrediu nezávadný stav a chod budov, ich vybavenia, infraštruktúry a zariadenia (elektrika, plyn, zdvíhacie a tlakové zariadenia, komíny, ale aj požiarne klapky a pod.) vrátane exteriérov na pozemkoch zamestnávateľa
• súčinnosť pri realizácii a obhliadkach súvisiacich s projektami v rámci bezpečnosti a životného prostredia
• zabezpečenie kontroly a testovania systémov SHZ a EPS (stabilných hasiacich zariadení a elektronických požiarnych systémov)
• kompletná technická správa a starostlivosť o budovy vrátane striech
• komunikácia s príslušnými kontrolnými orgánmi a ostatnými oddeleniami spoločnosti
• denná, priama a osobná kontrola stavu budov
• starostlivosť o vozový park, technická podpora užívateľov služobných vozidiel
• zabezpečovanie zákonom stanovených kontrol, zákonných revízií, povinných servisov na budovy a ich vybavenie a zariadenie v súčinnosti s manažérom BOZP
• zabezpečovanie servisných opatrení určených výrobcom, najmä pre plynové vykurovacie zariadenia, klimatizácie a vzuchotechniku či svetlíky a pod.
• zabezpečovanie a kontrola zimnej a letnej údržby komunikácií v areáli spoločnosti
• zabezpečenie odvozu komunálneho, separovaného a nebezpečného odpadu a kontrolu prevádzky kanalizačnej siete (vrátane zabezpečenia vývozu septiku)
• riadenie tendrov pre výber najvýhodnejších dodávateľov v spolupráci s oddelením nákupu
• priama realizácia opráv v dohodnutom rozsahu, náročnosti a kvalite (napr. opravy rozvodov vody, kúrenia, stlačeného vzduchu, obsluha a drobné opravy kotolne a kompresorov, drobné opravy rozvodov v budovách firmy)

• ročné odmeny do výšky 10% zo základného ročného platu
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier) 204 eur ročne
• odmena za získanie nového zamestnanca vo výške 500 eur podľa osobitného predpisu
• odmeny pri príležitosti pracovného jubilea
• stravovanie zabezpečené v jedálni a bufete priamo vo firme

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.11.2021 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore elektromechanik alebo príbuznom odbore výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti s opravami budov, ideálne v prostredí výrobného závodu

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti s čítaním technickej dokumentácie, výkresov a zariadení
• zváračský preukaz výhodou
• znalosť pneumatických, hydraulických systémov výhodou
• samostatnosť
• zmysel pre detail
• odolnosť voči stresu

Sme jednotkou na slovenskom trhu vo výrobe vlnitej lepenky a poskytovaní komplexných obalových riešení z nej. Našimi zákazníkmi sú renomované slovenské i zahraničné priemyselné a obchodné firmy z rôznych oblastí (elektrotechnika, potravinárstvo, automotive, farmaceutický priemysel a pod.).

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DS Smith Turpak Obaly a.s.
Robotnícka 1
03601 Martin