Pridať inzerát

Elektromechanik

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Robotnícka, Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda od 870 eur brutto/mesiac podľa skúseností uchádzača, plus príplatky nad rámec základnej mzdy cca 160 eur brutto, v závislosti od skúseností uchádzača možnosť vyššej základnej mzdy
  • Termín nástupu: 01.12.2019

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava elektrických zariadení do 1000 V
Čítanie elektrických schém strojných zariadení
Oprava a údržba pneumatických a hydraulických zariadení
Prehliadky strojov a zariadení
Nastavovanie strojných zariadení
PLC programovanie - základy (Siemens, Allen Bradley)
Práca na zmeny

Mesačný prítomnostný bonus
Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
Príspevok za prácu v popoludňajšej zmene a vo sviatok nad rámec Zákonníka práce
Bonus nad rámec mzdy, vyplácaný dvakrát ročne
Kurzy anglického jazyka v rámci pracovného času hradené zamestnávateľom
Stravovanie zabezpečené v jedálni priamo v budove firmy

Životopis spolu so súhlasom so spracovaním údajov nám prosím zašlite mailom, prípadne poštou na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Elektrotechnická spôsobilosť (Vyhláška 718/2002 Z.z. § 22)
Znalosti v oblasti silnoprúdu a slaboprúdu
Práca s priemyselnými PC
Znalosť v oblasti riadiacich systémov
Samostatnosť, rozhodnosť, adaptabilita
Preukaz vodiča VZV výhodou
Ochota pracovať na zmeny

Nadnárodná spoločnosť, ktorá je lídrom v poskytovaní komplexných obalových riešení a služieb v oblasti obalov v Európe.
Sme jednotkou na slovenskom trhu vo výrobe vlnitej lepenky a špičkových obalov z nej. Našimi zákazníkmi sú renomované slovenské i zahraničné priemyselné a obchodné firmy z rôznych oblastí (elektrotechnika, potravinárstvo, automotive, farmaceutický priemysel a pod.).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DS Smith Turpak Obaly a.s.
Robotnícka 1
036 80 Martin
www.dssmith.com/sk/packaging