Pridať inzerát

Operátor výroby

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

  • Miesto práce: DS Smith Turpak Obaly, a.s., Robotnícka, Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 623 EUR/mesiaczákladná nástupná mzda od 623 eur do 720 eur brutto; plus príplatky za sťažený výkon práce a prácu v noci; priemerná mesačná mzda na tejto pozícii pri nástupe = 850 eur brutto; zvýšenie mzdy po zaškolení
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obslužné a pomocné práce spojené s výrobou produktov na strojnom zariadení
• pomocné práce vo výrobe
• dodržiavanie pracovných postupov vo výrobe, predpisov BOZP a požiarnej ochrany
• práca na 3 zmeny
• po úspešnom zaškolení možnosť postupu na pozíciu hlavného operátora (strojníka)

• ročné odmeny do výšky 10% zo základného ročného platu
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
• odmena za získanie nového zamestnanca vo výške 500 eur podľa osobitného predpisu
• odmeny pri príležitosti pracovného jubilea
• stravovanie zabezpečené v jedálni a bufete priamo vo firme

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis nám prosím zašlite vopred.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• aktívny prístup k práci, chuť pracovať a učiť sa nové veci
• zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita
• ochota pracovať na zmeny

Sme jednotkou na slovenskom trhu vo výrobe vlnitej lepenky a poskytovaní komplexných obalových riešení z nej. Našimi zákazníkmi sú renomované slovenské i zahraničné priemyselné a obchodné firmy z rôznych oblastí (elektrotechnika, potravinárstvo, automotive, farmaceutický priemysel a pod.).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DS Smith Turpak Obaly a.s.
Robotnícka 1
03601 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Čiljaková
E-mail: poslať životopis