Pridať inzerát

Operátor výroby

DS Smith Turpak Obaly, a.s.

  • Miesto práce: DS Smith Turpak Obaly, a.s., Robotnícka, Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupná mzda s príplatkami na pozíciu od 833 € brutto; mesačná výkonová prémia nad rámec nástupnej mzdy; letný a zimný bonus
  • Termín nástupu: 17.12.2019

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obslužné práce spojené s výrobou na strojnom zariadení
• Pomocné práce vo výrobe
• Dodržiavanie pracovných postupov vo výrobe
• Dodržiavanie predpisov BOZP a predpisov Požiarnej Ochrany

• Zamestnanecké benefity garantované kolektívnou zmluvou
• Mzdové zvýhodnenie za prácu v poobedňajšej zmene nad rámec zákona
• Príplatky za prácu nadčas
• Mzdové zvýhodnenie nad rámec zákona za prácu v sobotu, nedeľu alebo vo sviatok
• Osobitné odmeny pri príležitosti pracovného alebo životného jubilea
• Odmeny pri odchode do dôchodku
• Mimoriadne cieľové odmeny
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Kvalitné stravovanie zabezpečené v rámci firmy
• Odmena za získanie nového zamestnanca podľa osobitného predpisu

• Prosím, kontaktuje nás telefonicky alebo písomne na nižšie uvedené kontakty.
• Všetkých záujemcov, ktorých pracovná pozícia zaujala, radi uvítame na výberovom pohovore.
Váš životopis nám prosím zašlite vopred alebo si ho prineste so sebou na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• aktívny prístup, chuť pracovať a učiť sa nové veci
• zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita
• ochota pracovať v 3-zmennej, prípadne 4-zmennej prevádzke
• radosť z dobre vykonanej práce

Nadnárodná spoločnosť, ktorá je lídrom v poskytovaní komplexných obalových riešení a služieb v oblasti obalov v Európe.
Sme jednotkou na slovenskom trhu vo výrobe vlnitej lepenky a špičkových obalov z nej. Našimi zákazníkmi sú renomované slovenské i zahraničné priemyselné a obchodné firmy z rôznych oblastí (elektrotechnika, potravinárstvo, automotive, farmaceutický priemysel a pod.).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DS Smith Turpak Obaly a.s.
Robotnícka 1
036 80 Martin
www.dssmith.com/sk/packaging

Kontakt