Pridať inzerát

Dizajnér

DS Smith Packaging Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacplus ročný bonus do 10% zo základnej ročnej mzdy
  • Termín nástupu: 01.09.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dizajn a vývoj svetových priemyselných a spotrebiteľských obalových riešení pre našich strategických zákazníkov a produktové kategórie;
- proaktívny prístup k vývoju projektov, poskytovanie štrukturálnych a/alebo grafických vstupov;
- tvorba virtuálnych a fyzických prototypov;
- účasť na dizajnérskych workshopoch na úrovni európskeho regiónu alebo s dodávateľmi;
- podpora miestneho obchodného tímu;
- interakcia so strategickými dodávateľmi a výrobnými závodmi DS Smith

- ročné odmeny do výšky 10% zo základného ročného platu
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
- odmena za získanie nového zamestnanca podľa osobitného predpisu
- odmeny pri príležitosti pracovného jubilea

Práca môže vyžadovať občasné cestovanie medzi jednotlivými pobočkami DS Smith Packaging na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Industrial design / Product engineering

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Adobe Illustrator - Základy
Adobe Photoshop - Základy
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosti z oblasti priemyselného dizajnu/produktového inžinierstva
- kreativita a vášeň pre vývoj multimateriálových obalov ďalšej generácie
- dobré vizualizačné schopnosti (kreslenie, 3D modelovanie a pod.)
- skúsenosti s relevantnými programami (ArtiosCad, Impact, 2D/3D CAD applications, Illustrator, Photoshop a pod.)
- skúsenosti s kartónovými/lepenkovými obalmi výhodou
- dynamický a flexibilný prístup
- tímový hráč, motivátor
- dobré komunikačné zručnosti (ústna, telefonická, emailová komunikácia)

Nadnárodná spoločnosť, ktorá je lídrom v poskytovaní komplexných obalových riešení a služieb v oblasti obalov v Európe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Námestie baníkov 8/31
048 01 Rožňava
www.dssmith.com