Pridať inzerát

Key Account Manager

DRILL B.S. spol. s r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislavský kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 1 900 EUR/měsíc
  • Termín nástupu: 1.2.2022

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je velmi úspěšná mezinárodní společnost působící v oblasti reklamních a dárkových reklamních předmětů. V souvislosti s obchodním růstem společnosti hledáme vhodné kandidáty na obchodní pozici pro Bratislavský kraj.

Vaše role:
- zodpovědnost za obchodní výsledky ve svěřeném regionu (obrat, marže...)
- péče o stávající zákazníky i akvizice nových v Bratislavském kraji s návštěvou bratislavské kanceláře 1x týdně
- budování velmi dobrých osobních vztahů se zástupci zákazníků

Vaše zkušenosti:
- máte B2B obchodní zkušenosti jako obchodní zástupce / KAM
- baví Vás získávání nových zákazníků i budování vztahů se stávajícími - máte obchodního ducha :-)
- velmi dobré vyjednávací a prezentační dovednosti, tah na branku
- ŘP "B"

Nabízíme:
- zázemí velmi úspěšné mezinárodní společnosti a přátelskou firemní kulturu
- motivující finanční ohodnocení
- automobil i k soukromým účelům a další benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Naším klientem je velmi úspěšná mezinárodní společnost působící v oblasti reklamních a dárkových reklamních předmětů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Obchod a služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Poskytujeme komplexní služby v oblasti lidských zdrojů: recruitment, executive search, assessment centra, personální audity, interim management, procesní a personální audity, zavádění procesů v řízeni lidských zdrojů, restrukturalizace společností, outsourcing jednotlivých personálních činností, outplacement, BOZP. Máme pobočky v Praze, Bratislavě, Bukurešti a Moskvě.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců