Pridať inzerát

Osobný bankár pre lídra v oblasti bankovníctva

DRILL B.S. spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 900 EUR/mesiacMzda sa pohybuje od 1500 do 1900 EUR/mes. Brutto - v závislosti od skúseností uchádzača + variabilná zložka bez horného ohraničenia.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zverené portfólio afluentných klientov,
- poradenstvo a ponuka bankových služieb, produktov pre klientov,
- nachádzanie optimálnych riešení podľa potrieb klienta.
- budovanie a rozvíjanie dobrých vzťahov s klientmi,
- riešenie požiadaviek klientov.

- práca v prestížnej stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti bankovníctva,
- veľmi príjemné a priateľské prostredie,
- motivujúce platové ohodnotenie - fix + variabilná zložka bez horného ohraničenia,
- dovolenka nad rámec zákona,
- možnosť práce aj na skrátený úväzok,
- work-life balance,
- príspevok do 3.piliera,
- možnosť výberu pobočky - miesta práce,
- odborné školenia, vzdelávanie,
- reálna možnosť kariérneho rastu,
- teambuildingy,
- príspevok na športové aktivity,
- nadštandardná zdravotná starostlivosť,
- ďalšie benefity spoločnosti upresnené na pohovore...

V prípade záujmu o pozíciu osobného bankára, posielajte prosím Váš aktuálny životopis prostredníctvom Profesie.
Každého kandidáta budeme kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom emailu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - lídra v oblasti bankového sektora.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- skúsenosti na pozícii Osobný bankár minimálne 2 roky sú podmienkou,
- prax v oblasti bankovníctva,
- prehľad v oblasti financií, bankových služieb,
- proklientská orientácia,
- schopnosť a ochota prinášať nové riešenia pre spokojnosť klienta,
- veľmi dobré komunikačné zručnosti,
- príjemné a profesionálne vystupovanie,
- spoľahlivosť a zodpovednosť.

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Gálová
Tel.: +421911011571
E-mail: poslať životopis