Vedúci rozpočtového oddelenia v úspešnej stavebnej spoločnosti

DRILL B.S. spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacMzda od 2000 EUR/mes. Brutto + variabilná zložka mzdy, odmeny
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie rozpočtového oddelenia ako aj podieľanie sa na príprave stavebných rozpočtov, cenových ponúk,
• Vykonávanie kontroly nákladov (pred, počas a po realizácii projektov),
• Reporting a vyhodnocovanie výstupov,
• Komunikácia a spolupráca s existujúcimi aj potenciálnymi dodávateľmi , subdodávateľmi, investromi, projektovými manažérmi,...,
• Vyjednávanie najvýhodnejších dodacích podmienok,
• V prípade potreby vykonanie obhliadky stavby,
• Príprava podkladov pre vypracovanie harmonogramov a nákladov stavby.

• Práca v úspešnej, stabilnej stavebnej spoločnosti,
• Nadštandardné finančné ohodnotenie + odmeny za vyhraté projekty,
• Pracovný komfort - notebook, mobil,
• Zabezpečené parkovacie miesto,
• Flexibilný pracovný čas,
• Reálna možnosť osobného a profesionálneho rastu,
• Firemné teambuildingy,
• MultiSport karta,
• Otvorenú a neformálna firemná kultúra,
• Veľa ďalších zamestnaneckých benefitov...

V prípade záujmu o pozíciu, posielajte prosím Váš životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom Profesie.
Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - úspešnú stabilnú stavebnú spoločnosť orientujúcu sa na oblasť pozemných, dopravných a inžinierskych stavieb.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

• Vysokoškolské stavebné vzdelanie,
• Min. 3 roky skúseností na pozícii Rozpočtára stavieb,
• Veľkou výhodou je skúsenosť s vedením rozpočtového oddelenia, nie však podmienkou,
• Skúsenosti s tendrami,
• Skúsenosti s komplexným nacenením stavby nad 1 mil. EUR,
• Veľmi dobrá znalosť a skúsenosť s programami Cenkros, Odis, Excel,
• Prehľad o cenách v stavebníctve,
• Osobnostné predpoklady na vedenie ľudí,
• Vysoká miera samostatnosti,
• Zmysel pre detail,
• Proaktívny prístup k práci,
• Dobré koordinačné a technické schopnosti.

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DRILL B.S., spol. s r. o.
Jakubovo námestie 13
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Gálová
Tel.: +421911011571
E-mail: poslať životopis