Pridať inzerát

Prevádzkar športovo - rekreačného zariadenia Drienok

Drienok s. r. o. , registrovaný sociálny podnik

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Na drienok 460, Mošovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac- po skúšobnej dobe zvýšenie platu - možnosť výkonnostných odmien
  • Termín nástupu: 1.3.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

a) Riadenie bezproblémového chodu zverenej prevádzky.
b) Nábor, vedenie, motivovanie a kontrolovanie podriadených zamestnancov v zmysle pokynov vedenia
c) Objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru, cenotvorba v reštaurácii a v bare
d) Komunikácia s dodávateľmi a vyjednávanie najvýhodnejších dodávateľských podmienok, komunikácia s inštitúciami od ktorých závisí prevádzka (RUVZ, dodávatelia energií, služieb...)
e) Fyzická kontrola skladových zásob (inventarizácia), vedenie pokladničnej knihy.
f)Pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení.
g) dohľad nad všeobecným pohodlím a správaním sa osôb v zariadení
h) Riešenie neštandardných prípadov na prevádzke, riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov.
i) Zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb.
j) Vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami.
k) Pripravovanie, tvorenie a realizácia cenovej politiky zariadenia po odsúhlasení štatutára, resp. jeho povereného zástupcu
l) dohľad nad bezpečnostnými opatreniami a údržbou areálu;
m) sledovanie zákonov a predpisov týkajúcich sa alkoholu, hazardných a iných hier a ďalších oblastí;
n) zabezpečenie dodržiavania predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
o) poskytovanie informácií o miestnom cestovnom ruchu a organizovanie zájazdov a dopravy pre hostí.
p) iná činnosť podľa pokynov vedenia

- po rekonštrukcii penziónu služby wellness gratis
- ostatné služby zariadenia grátis aj pre rodinných príslušníkov
- po skúšobnej dobe zvýšenie platu

Termín výberového konania môže byť zmenený podľa počtu prihlásených uchádzačov.

Pracovná pozícia vhodná aj pre zdravotne znevýhodneného zamestnanca (nemusí byť ID), ktorý sa nebojí zodpovednosti a výziev.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, ekonómia, manažment, gastronómia, hoteliérstvo

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet - Pokročilý
KROS Omega - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Personalistika - Mierne pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

analyzovanie a riešenie problémov
finančná a ekonomická gramotnosť
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
motivovanie ľudí
organizovanie a plánovanie práce
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
rozhodovanie
samostatnosť
tvorivosť (kreativita)
vedenie ľudí
tímová práca
matematická gramotnosť
informačná gramotnosť
prezentovanie
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Registrovaný sociálny podnik, integračný, registrácia na MPSVaR od 1.10.2020, číslo registrácie 239/2020_RSP spoločnosť podnikajúca najmä v oblasti verejnoprospešnej - správa Zberných dvorov, údržba a čistenie verejných priestranstiev, údržba verejnej zelene a pod. Od 1.1.2022 - prevádzka športovo - rekreačného zariadenia Drienok v Mošovciach

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov