Pridať inzerát

Vodič MKD

DREVOSKY PLUS spol. s r.o.

  • Miesto práce: Rakúsko, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacMzda sa odvíja odo pracovných skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: 01.08.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič MKD
Dopravná spoločnosť DREVOSKY PLUS spol. s r.o. prijme vodiča MKD, víkendy voľné, jazdí sa od pondelku do piatku, občas je možnosť prespania doma. Medzinárodná preprava - stabilná preprava Skýcov (SR) - Rakúsko (AT) - (CZ) a späť. Vodičom je pridelené vlastné vozidlo zn. DAF a RENAULT. Nakládky a vykládky sa častokrát opakujú. Stabilná práca počas celého roka.
Vedenie záznamov o prevádzke vozidla. V prípade vývozov a zvozov je zabezpečená doprava firemným motorovým vozidlom.

- možnosť parkovania v areály firmy,
- pridelené vlastné vozidlo (DAF - RENAULT),
- vozidlá si vodiči nestriedajú,
- práca v stabilnej spoločnosť a v dobrom kolektíve,
- výhodné platové podmienky,
- automatické platenie mýta elektronickými mýtnymi jednotkami,
- vozidlá sú vybavené tankovacími a platobnými kartami,

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

povinné psychotesty,
zodpovedný prístup,
karta vodiča,
spoľahlivosť,
komunikatívnosť,

Firma DREVOSKY Plus,s.r.o., sa zaoberá kamiónovou prepravou tovaru hlavne do rakúska.
Pre viac informácií o spoločnosti DREVOSKY Plus, s.r.o. nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom uvedeného telefonického kontaktu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Drevosky Plus, s.r.o.
Topoľčianska 431
951 85 Skýcov