Pridať inzerát

Obchodný manažér

Drevo-Rec Recycling s. r. o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda + Variabilná zložka mzdy naviazaná na plnenie stanovených a merateľných cieľov, závislá od schopností a skúseností
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pripravuje a realizuje stratégiu pre pridelenú regionálnu priemyselnú, firemnú klientelu a obce v súlade s nastavenou obchodnou stratégiou našej spoločnosti.
- Plní podmienky štandardných zmlúv a realizuje procesy obchodnej administratívy, správy a starostlivosti o firemných zákazníkov (B2B)
- Aktívne pracuje na pridelenom zozname zákazníkov, ich akvizície, tvorbe stratégie pre zákazníka, príprave ponuky a konceptu pre klienta vo zverenom regióne.
- Predkladá pravidelne report o obchodnej aktivite, navrhuje akčný plán.
- Koordinuje potrebné činnosti a potrebné schválenia v našej spoločnosti tak, aby zabezpečil komplexné riešenie a profitabilný obchod pre klienta na území Slovenska.
- Sleduje platné právne normy v oblasti odpadového hospodárstva a zmeny odpadovej legislatívy.
- Zodpovedá za plnenie obchodného plánu a rastúci vývoj trhového podielu našej spoločnosti a za optimálne teritoriálne pokrytie.

- Auto k dispozícii
- Mobilný telefón
- Notebook
- Firemné spoločenské a športové podujatia
- Vzdelávanie a osobnostný rast

Hľadáme kandidáta s obchodníckym nastavením, proaktívnym prístupom ku zvereným úlohám a orientovaného na cieľ. Úspešný kandidát bude budovať obchod s priemyselnými klientami a obcami v rámci drevného odpadu na druhotné spracovanie. Podmienkou je minimálne 3 ročná prax v oblasti obchodu. Výhodou je skúsenosť s recykláciou materiálov a výkupom druhotných surovín (drevo, papier).
Ponúkame:
- Možnosti osobnostného rastu
- Dynamické prostredie
- Férové mzdové podmienky
- Príjemnú pracovnú atmosféru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

min. 3 roky v oblasti obchodu

Drevo-Rec Recycling s.r.o., dcérska spoločnosť HolzREC Recycling & Verwertung GmbH najväčšej rakúskej spoločnosti na recykláciu dreva a drevených výrobkov vo východnom Rakúsku. Spoločnosť Drevo-Rec Recycling s.r.o. začala na Slovensku pôsobiť v roku 2011.
Sme spoľahlivým partnerom pre obce a mestá, podnikateľov, výrobné podniky a zberné dvory.
Spoločnosť má vypracované techniky a postupy v oblasti zberu, spracovania a prípravy na opätovné spracovanie materiálov.
Na zvoz a prepravu odpadového dreva využívame vlastné nákladné vozidlá a kontajnery v rôznych veľkostiach.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Dukelská štvrť 1401
018 41 Dubnica nad Váhom