Pridať inzerát

Elektrikáři - Sasko - dojíždění z domova!

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Německo (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: čistý výdělek cca 2000 Euro měsíčně

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi šikovný elektrikář se slušnou němčinou? Bydlíš poblíž hranic s německou spolkovou zemí Sasko? Chceš pracovat v Německu a po pracovní době se vždy vracet domů? Hledáš spolehlivého německého zaměstnavatele?

Pro ELEKTROINSTALACE na projektech našich klientů v Sasku, poblíž českých hranic, přijmeme ihned zkušené elektrikáře/elektroinstalatéry se znalostí němčiny.

Náplň práce:
- domovní instalace, instalace v obchodních prostorách, průmyslové instalace
- obsluha a oprava elektrických zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní personální firmy s 20ti lety zkušeností na německém trhu práce
- velmi individuální přístup ke každému zaměstnanci
- výplaty bez prodlení
- nástupní PRÉMIE ve výši 500 Euro!
- dlouhodobá pracovní perspektiva, práce po celý rok
- příspěvek na dovolenou a na Vánoce
- dojíždění za prací z domova
- v budoucnu možnost přejít na systém práce "mimo domov" s zajištěním ubytování v místě výkonu práce
- dovolená 24-30 dní

Informace o náboru

Vlastní automobil pro cesty do Německa je nezbytný.
Přijímáme i dvojice.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Firmy podnikající v oblasti stavebního průmyslu a průmyslových instalací.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

elektrikář, elektroinstalatér

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost němčiny (minimálně mírná komunikace, znalost terminologie v oboru)
- víceleté pracovní zkušenosti z oboru elektroinstalace (z toho alespoň krátkodobá praxe z německy mluvící země)
- vzdělání v oboru vítáno
- flexibilta
- samostatnost
- spolehlivost

Láká Tě pracovat v Německu, Tvoje němčina je solidní, ale zatím jsi nenašel ODVAHU?
Nechceš si sám obstarávat zakázky a chceš mít PRAVIDELNÝ příjem?
Tvůj zaměstnavatel sliboval pravidelně peníze na účtu, ale dodnes Ti nějaké to EURO chybí?
Chceš poznat, co je to INDIVIDUÁLNÍ přístup k zaměstnanci?
Více než 50 procent pracovních ÚKOLŮ byly činnosti, které by mohli vykonávat lidé bez odborných znalostí a zkušeností?

...zkus to u DREMO Personaldienstleitung!

Věříme, že rozptýlíme Tvoje obavy a ukážeme, jak to ŠLAPE u německé personální firmy s více než 20-ti letými zkušenostmi v oblasti agenturního zaměstnávání a zprostředkování práce. Dremo Personaldienstleisung má sídlo v Sasku a jejími zákazníky jsou firmy ze všech spolkových zemí. Náš tým se díky výborné organizaci práce, profesionalitě a lidskému přístupu stará o to, aby byli spokojeni zaměstnanci i zákazníci.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Adresa společnosti

Dremo Personaldiensleistung GmbH
Overbeckstr. 21
01139 Dresden
Německo

Kontakt