Vodič VZV - Skladník- Práca na TPP-Hrubá mzda 840 až 1550 eur alebo na živnosť od 7 eur do 9,5 eur vrátane bonusu

DRAFTCOM s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Komárno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 840 EUR/mesiacTPP-Hrubá mzda 840 až 1550 eur Práca na živnosť od 7 eur do 9,5 eur vrátane bonusu
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

OPERATÍVA
• Práca v sklade na tri pracovné zmeny Po – Piatok, a sobota ranná od 6:00 do 14:00
• Prípadná práca nadčas
• Včasné dochádzanie na zmeny
• Vykonávanie inventúr, spracovanie výrobných zákazok a ich fyzická príprava, spracovanie objednávok v skladovom systéme, doplňovanie výrobných liniek, príprava obalového materiálu do výroby a na expedíciu, práca zo skenerom, práca s manipulačnou technikou (nízkozdvych a retrak ),používanie stolnej aj priemyselnej váhy
• Aktívna práca v skladovom systéme spravujúci stav zásob
• Dodržiavanie štandardov 5S, BOZP
• Dodržiavanie eskalačnej matice
• Dodržiavanie Matice kompetencií
• Dodržiavanie pracovných inštrukcií
• Riadenie sa operatívnymi požiadavkami nadriadeného
• Práca s PC a SAP
• Plná zodpovednosť za svoj pracovný výkon
BEZPEČNOSŤ
• Plne rešpektovať BOZP predpisy na prevádzke
• Svojou činnosťou neohrozovať kolegov
• Vedome nepoškodzovať majetok spoločnosti
• Hlásenie nehôd a skoro nehôd
• Aktívne sa podieľať na zvyšovaní úrovne BOZP na prevádzke

KVALITA
• Aktívne sa podieľať na LEAN, KAIZEN projektoch
• Hlásiť všetky zistené nezhody
• Striktne dodržiavať pracovné inštrukcie
• Zúčastniť sa mítingoch s operatívou
• Pri práci s PC dbať na správne zadávanie dát do WMS aj cez skener

Práca na TPP - Hrubá mzda 840 až 1550 eur
Práca na živnosť od 7 eur do 9,5 eur vrátane bonusu

V prípade záujmu prosím kontaktovať na číslo 0907 792 666

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosť na pozícii Skladník – VZV
• Bezúhonnosť
• Skúsenosť s manipulačnou technikou – veľkou výhodou
• Skúsenosť s prácou so skenerom a skladovým systémom, SAP – výhoda
• Skúsenosť s doplňovaním výroby - výhodou
• Ochota pracovať na nadčas a na zmeny
• Platný preukaz VZV
• Zmysel pre detail
• Platný vodičský preukaz skup. B - výhoda

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov