Pridať inzerát

Manipulant /logista 8€/h. + 0,50€/h. za nočnú prácu

DRAFTCOM s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8,5 EUR/hod.8€/h. + 0,50 za nočnú prácu
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správne a vyskladňovanie materiálu zo skladu materiálu na výrobné linky podľa platných predpisov, postupov a výrobných plánov. Zodpovedá za správnosť vydaného tovaru podľa druhu a množstva, zabezpečuje dostatočnú zásobu tovaru vo výrobe ,zodpovedá za správnosť výdaja tovaru . Podieľa sa na inventúrach. Objednáva si obaly potrebné pre hotové výrobky zo skladu obalov v správnom množstve a typu podľa pracovného postupu a plánu výroby. Podieľa sa na inventúrach obalov. Triedenie zákazníckych/interných obalov. Čistenie obalov.
Príprava materiálu pre expedíciu podľa požiadaviek zákazníka, pracovných postupov a baliacich predpisov. Používanie baliacich nástrojov ako páskovačka , fóliovačka .
Obsluhuje agv podľa pracovného postupu a všetkých bezpečnostných predpisov.
Dodržiavanie zásad systémov kvality podľa ISO TS 16949, dodržiavanie zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa OHSAS 18001, dodržiavanie zásad ochrany životného prostredia podľa ISO 14000
Ručne vedené vozíky a zakladače smie používať ,len ak pracuje na pracovisku kde sú tieto vozíky pridelené a ak vlastní oprávnenie na ich vedenie.
Dodržiava zásady ochrany zdravia a bezpečnosti na pracovisku. Používanie OPP podľa interných pravidiel.
Dodržiava zásady 5S.

Požiadavky :
• Práca na 3 zmeny
• VZV s praxou – čelný VZV + jašterica

8€/h. + 0,50 za nočnú prácu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Magna Slovteca s.r.o. pôsobí v Novom meste nad Váhom od roku 1994 a vo svojom výrobnom portfóliu má širokú škálu vnútorných a vonkajších spätných zrkadiel, integrovaných smeroviek a ďalších komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

VZV s praxou – čelný VZV + jašterica + retrak

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov