Pridať inzerát

Vodič VZV -Práca na živnosť 6,50€/hod. + 1€/hod.

DRAFTCOM s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva prepravu ostatných a nebezpečných odpadov zo zberných miest
- Denne kontroluje správne označenie zberných nádob na ostatné a nebezpečné odpady
- Denne kontroluje technický stav VZV používaných na zber odpadov
- Udržiava poriadok v zberných miestach a sklade odpadov
- Používa technické vybavenie oddelenia odpadového hospodárstva – napr. lisy na odpady
- Rešpektuje politiku a pravidlá IMS (kvalita, BOZP, OŽP) a pravidelne sa oboznamuje s platnými internými smernicami
- živnosť
- 8 hod zmena Po-Pi
Platný preukaz VZV
- VZV, ťahač

25% nadčas (nad rámec 8 hodín)
25% nočná
50% sobota/nedeľa
100% sviatok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Skúsenosť s prácou v sklade min. 1 rok
Bezúhonnosť

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov