VZV na Odpady 6,5 hod + 1,0 Eur bonus za každú odpracovanú hodinu

DRAFTCOM s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva prepravu ostatných a nebezpečných odpadov zo zberných miest do skladu odpadov
- Denne kontroluje správne označenie zberných nádob na ostatné a nebezpečné odpady
- Rešpektuje interné predpisy skladovania v sklade odpadov
- Denne kontroluje technický stav VZV používaných na zber odpadov
- Udržiava poriadok v zberných miestach a sklade odpadov
- Používa technické vybavenie oddelenia odpadového hospodárstva – napr. lisy na odpady
- Rešpektuje politiku a pravidlá IMS (kvalita, BOZP, OŽP) a pravidelne sa oboznamuje s platnými internými smernicami

Práca na živnosť : cez pracovný týždeň Po-Pi, 3 zmeny

Platove podmienky:
6,5 hod
+ 1,0 Eur bonus za každú odpracovanú hodinu
25% nadčas (nad rámec 9,5 hodín – štandart čas víkend)
25% nočná
50% sobota/nedeľa
100% sviatok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Platný VZV
VZV – vieme poskytnúť doškolenie a prax na prevádzke

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Draftcom s.r.o.
Vajanského 40
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Miklášová , Michaela Kyselicová
Tel.: Tel.:0915211003,0918742556
E-mail: poslať životopis