Pridať inzerát

Práca pre logistu na HPP alebo živnosť

DRAFTCOM s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 840 EUR/mesiacodmeny až do výšky 230€ mesačne, po skúšobnej dobe základná mzda 870€
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Operátor logistiky zabezpečuje presun vyloženého tovaru do medziskladu,
- zabezpečuje vykládky tovaru, nakládky prázdnych obalov,
- správne zaskladnenie tovaru do regálových systémov,
- systémom FIFO vyskladňuje tovar z regálov,
- zabezpečuje zásobovanie linky,
- vykonáva manipuláciu a skenovanie podľa požiadaviek

- príspevok na dochádzku až 67,50€
- odmeny až do výšky 230€ mesačne
- príplatky nad rámec ZP

Informácie o výberovom konaní

možnosť pracovať aj na živnosť, odmena 8€/ hodina

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobca plastových komponentov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

logistika
1

- platný preukaz VZV
- zodpovednosť

Sme mladá dynamická spoločnosť s otvorenou firemnou kultúrou, ktorá ponúka služby v oblasti personálneho poradenstva spoločnostiam pôsobiacich v industriálnom odvetví.

Našim klientom navrhujeme zlepšenia v oblasti optimalizácii personálnych nákladov, ktoré im majú napomôcť čo najefektívnejšie využívať ľudské zdroje.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Klincová 37
821 08 Bratislava