Operátor výroby na vyšivacích strojoch spoločnosti Dajana Rodriguez s.r.o.

DR s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Partizánske
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiacdochádzkový bonus, 13. mzda, úkolová mzda,
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou prestížnej Slovenskej značky Dajana Rodriguez, kde tvojou náplňou práce bude predovšetkým:
*obsluha vyšívacích strojov,
*kontrola kvality vytvorených výšiviek,
*úprava poškodených kusov.

Okrem toho, že ponúkame prácu na plný úväzok (úkolová mzda), stabilné zázemie, príjemné pracovné prostredie v kolektíve. Naša ponuka určite zaujme aj pracovnými bonusmi za dochádzku, 13. mzda a obedy poskytované firmou, firemné darčeky k sviatku. Benefitom firmy je aj súkromný firemný kuchárch/barman poskytujúci občerstvenie.
Dôležitá je pre Vás výhoda dlhodobého zamestnania v stabilnej a neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti.

Budeme sa tešiť na Vaše životopisy, každú žiadosť starostlivo posúdime, vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

operátor výroby, obsluha vyšívacích strojov

Prax na pozícii/v oblasti

operátor výroby, šička, obsluha vyšivacích strojov

*odborné skúsenosti vo výrobe,
*skúsenosti s prácou s kožou,
*príjemné vystupovanie,
*kolektívna spolupráca,
*samostatnosť.

Sme stabilná, dynamická a rozvíjajúca popredná Slovenská značka Dajana Rodriguez, ktorá vyrába produkty tak, aby dokázali držať krok s vyvíjajúcim sa štýlom každej z nás. Nestratia sa ani v záplave neustále meniacich sa trendov a pretrvajú v šatníkoch počas dlhých rokov. Tvoríme kabelky, ktoré si získajú nielen vás, ale aj nasledujúce generácie.
Naša neustále rastúca spoločnost plánuje expanziu na nové trhy, preto budeme radi keď sa práve TY pridáš do nášho rastúceho tímu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DR s.r.o
Uherecka cesta, , 76
95803 Partizánske