Pridať inzerát

Technik počítačové školy – junior (absolvent)

DP WORK s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kodaňská 1441/46, Praha 10-Vršovice, Česko
  • Termín nástupu: 1.1.2022

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezi jeho hlavní činnosti patří zejména:::
• zabezpečení provozuschopnosti učeben
- údržba a upgrade HW, LAN a technického vybavení
• příprava, aktualizace a instalace courseware
• technické podpora při realizaci kurzů
- řešení problémů se SW, HW, LAN, atd.
• podílení se na přípravě a technickém zabezpečení konferencí, seminářů
• technická podpora zaměstnanců
- řešení problémů se SW, HW, počítačovou sítí, atd.
• řešení provozních problémů Počítačové školy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?::
Startovací pozici pro začínajícího IT specialistu, který se rád učí novým věcem jak z oblasti HW, tak i SW. V počítačové škole GOPAS potkáš nejlepší české odborníky napříč spektrem, kteří ti ukáží IT tak, jak jsi jej možná ještě neviděl. Získané dovednosti si můžeš ověřit prostřednictvím celosvětově uznávaných IT certifikací.

Informace o náboru

Zajímá Vás více?::
To nás těší!
Můžeme si o tom popovídat, stačí zaslat CV a my se Vás ozveme. Těšíme se na setkání.
Nástup možný od 1.1.2022.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme?::
Zejména nadšení pro IT, ochotu se učit novým věcem, komunikativnost a samostatnost při řešení problémů.

Vítaná je znalost prostředí Microsoft Windows, ale i dalších operačních systémů jako jsou UNIX/Linux, či Mac OS. Povědomí o Powershell a základech programování jsou výhodou.

Orientace v problematice počítačových sítí rovněž zvýší Tvé šance stát se našim kolegou.

Manuální zručnost při opravách nejen PC, údržbě HW, či rozšiřování LAN, učiní Tvou práci efektivní. Máš-li, nebo v dohledné době plánuješ, řidičský průkaz skupiny B, bude se ti hodit při vyřizování nákupů a reklamací HW.

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců