Pridať inzerát

Elektronik - absolvent

DP WORK s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle zkušeností
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co na této pozici budu dělat?::
• Podílet se na vývojových projektech z pohledu elektroniky.
• Tvořit blokové schéma vozidla.
• Tvořit CAN architekturu vozidla.
• Tvořit zadávací dokumentaci na vývoj dílčích systémů vozidla.
• Komunikovat s tuzemskými i zahraničními dodavateli.
• Komunikovat s ostatními útvary společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme my?::
• • PŘÁTELSKÝ KOLEKTIV A MOŽNOST OSOBNÍHO A KARIÉRNÍHO RŮSTU• •

..a dále:
• Mzdu podle zkušeností, i pro absolventy je velmi zajímavá.
• Perfektní zaučení a podporu od kolegů.
• Pracovní dobu 37,5 h/týdně, namísto zákonných 40 h/týdně.
• Více dnů dovolené než ukládá zákoník práce.
• Cafeterii a program BENEFIT PLUS.
• Příspěvek na penzijko.
• Roční bonusy.
• Výhodný telefonní tarif jak pro Vás, tak i pro rodinu.
• Preventivní lékařskou péči a rehabilitační programy.
• Mimořádné odměny.
• Stravování v areálu společnosti.
• Mimořádné oceňování za dárcovství krve a kostní dřeně.
• Firemní akce, sportovní turnaje a další aktivity.

Informace o náboru

Těšíme se na Váš profesní životopis a zároveň uvítáme, pokud nám také napíšete pár řádků o sobě.::

Není to Vaše vysněná práce? Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Také nás můžete sledovat na Facebooku:

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Česká firma s tradicí a bezkonkurenčním know-how.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

elektrikář, elektronik, mechatronik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás na začátek očekáváme?::
• SŠ nebo VŠ vzdělání.
• Zkušenosti z oblasti vývoje elektroniky (i z odborné přípravy/praxe).
• Oceníme znalost sběrnic CAN a LIN.
• Přátelskou a vstřícnou povahu a tvůrčího ducha.
• Ochotu občas cestovat.
• Angličtinu (úroveň B1).
• Vyhlášku č. 50, může být i §5, u nás získáte §6.

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Vodičkova 791/41
110 00 Praha 1
Česká republika