Pridať inzerát

Vedoucí náborové pobočky ve Vysokém Mýtě

DP WORK s.r.o.

  • Místo práce: Královéhradecký kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 20 000 Kč/měsíc20 000 - 30 000 Kč
  • Termín nástupu: IHNED

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co byste měli mít?::
* Střední vzdělání s maturitní zkouškou, obor ekonomika a administrativa, příp. obchodní akademie výhodou.
* Základní znalost pracovního práva, Zákoníku práce a Zákonu o ochraně osobních údajů.
* Znalost práce s interními systémy bude výhodou.
* Schopnost plánovat a organizovat práci.
* Měli byste být samostatní a komunikativní.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co bude Vaší prací?::
* Budete připravovat a realizovat výběrová řízení s uchazeči o zaměstnání.
* Informovat uchazeče o výsledcích výběrových řízení, seznamovat je se všemi podmínkami práce u přiděleného zákazníka.
* Budete administrativně a organizačně zajišťovat činnosti spojené s přípravou podkladů pro uzavírání pracovních smluv.
* Podílet se na zajištění podpisů na dokumentech spojených s pracovněprávními vztahy.
* Budete komunikovat s jednotlivými útvary společnosti DP WORK s.r.o.
* Aktivně se podílet na realizaci náborových akcí.
* Budete zajišťovat pravidelný reporting.
* Zpracovávat docházku svěřených zaměstnanců včetně vedení evidence a zpracovávání podkladů pro mzdy.
* Dále je potřeba provádět administrativní kontrolu vyplacených záloh a mezd.
* Vést evidenci agenturních zaměstnanců, přehled agenturních zaměstnanců na jednotlivých ubytovnách, komunikovat s koordinátory a dodavateli ubytovacích služeb a aktualizovat přehledy a seznamy.

Informace o náboru

A nyní je to na vás!::
V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět.

Není to Vaše vysněná práce?

Škoda! Ale zkuste se podívat na naše další otevřené pozice:

Také nás můžete sledovat na Facebooku:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Čím Vás odměníme?::
* Pracovním poměrem na HPP na dobu neurčitou (3 měsíce zkušební doba).
* Možností flexibilní pracovní doby.
* Motivační finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe.
* Služebním automobilem.
* Ročními prémiemi.
* 5 dny doplňkové dovolené navíc.
* Zvýhodněnou cenou ve vlastním rekreačním zařízení v Harrachově.
* Bezplatným očkováním.
* Jazykovými kurzy, školením a možností dalšího vzdělávání.
* Příspěvkem na stravování (stravenkový paušál).
* Mobilním telefon s možností zvýhodněných tarifů T-Mobile pro celou rodinu a notebookem.

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Vodičkova 791/41
110 00 Praha 1
Česká republika