Pridať inzerát

Office manažérka

DOXXbet & K-BET, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kálov 356, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od Tvojich skúseností, zručností, požiadaviek a vzájomnej dohody.
  • Termín nástupu: október 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť DOXXbet hľadá Office manažérku s milým a ústretovým vystupovaním, ktorá si hravo poradí s každodennými výzvami. Staň sa súčasťou nášho tímu.

Náplň práce:
Priama podpora pre top manažment a vedenie spoločnosti:
- organizovanie rôznych mítingov, porád, stretnutí a podujatí podľa potreby
- administratívna podpora jednotlivých zložiek manažmentu
- komunikovanie s internými, externými partnermi, štátnymi inštitúciami, úradmi a jednotlivými oddeleniami spoločnosti
- spracovanie dokumentov v ekonomickom softvére
- podpora plynulého chodu kancelárie
- organizovanie pracovných ciest, spoluorganizovanie teambuildingov a pod.
Podpora obchodného oddelenia, príprava a kontrola zmlúv, splnomocnení, správa databázy.
Podpora ostatných členov tímu spoločnosti.

Viac informácií a detailov o našej spoločnosti nájdeš tu:

- zaujímavé možnosti neustále sa profesionálne zlepšovať
- spolupráca so skúsenými vývojármi, dizajnérmi a ostatnými členmi tímu
- pracujeme s najmodernejšími technológiami
- vidíme za sebou konkrétne výsledky
- pracujeme v príjemnom novozariadenom a hlavne priateľskom prostredí
- zúčastňujeme sa konferencií, školení, ktoré si sami určujeme
- príspevok na rekreáciu
- free zamestnanecké parkovisko
- refferal program za odmenu
- v prípade záujmu máme kurzy angličtiny
- pravidelné a pestré teambuildingy
- firemné stravovanie v 4* Hoteli Dubná Skala alebo priamo vo firme
- v prípade potreby možnosť home office

CV spolu s fotografiou nám prosím zašlite s motivačným listom, prečo si práve Ty vhodnou kandidátkou. Ozveme sa každej uchádzačke, ktorá bude spĺňať požiadavky. Tešíme sa na osobné stretnutie :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Ak si pracovala na podobnej pozícií, máš výhodu.
Občas sa vyskytne komunikácia v angličtine, vybavovanie telefonátov, emailov, prípadné zahraničné návštevy v spoločnosti.
Komunikačné a prezentačné zručnosti, príjemné a milé vystupovanie. Ochota pri vykonávaní denných činností, mala by si byť tímový hráč. Samozrejmosťou je pracovitosť, dôslednosť, spoľahlivosť, slušnosť a úctivosť.

Slovenská spoločnosť DOXXbet vstúpila na slovenský trh ako plne licencovaná stávková kancelária, regulovaná zákonmi Slovenskej republiky. Spoločnosť disponuje dlhodobými skúsenosťami na poli herného a stávkového priemyslu a môže svojou bohatou ponukou pre klientov konkurovať silným medzinárodným stávkovým kanceláriám. Úspešne pôsobíme aj v Afrike. Poskytujeme svojim klientom prostredie, kde môžu stávkovať s maximálnou dôverou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov