Pridať inzerát

Regionálny manažér pre Západné Slovensko

DOXXbet & K-BET, s. r. o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacMzda podľa preukázanej obchodnej a manažérskej skúsenosti, zaujímavý provízny systém, podmienený predajom.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáte spoločnosť DOXXbet, športové tipovanie a náš produkt tipovací terminál? Máte prax v podobnej oblasti, strategické myslenie a skúsenosti s vedením tímu? Hlavným cieľom pracovnej pozície je starostlivosť o kľúčových klientov, akvizícia nových klientov a obchodných príležitostí v regióne západ Slovenska:

- vybavovanie všetkých náležitostí týkajúcich sa propagácie produktu spoločnosti
- vplyv na vytváranie obchodnej stratégie
- budovanie stratégie rozvoja vzťahov s klientmi (zameranú na zvyšovanie predaja)
- líder pre 3-4 členný tím obchodníkov v teréne
- reporting obchodných výsledkov obchodnému riaditeľovi

- motivačné platové ohodnotenie
- zaujímavé možnosti neustále sa profesionálne zlepšovať, práca v oblasti športu
- flexibilná pracovná doba a kombinácia s home office režimom
- služobné auto aj na súkromné účely (mobil, notebook)
- kooperujeme so skúsenými vývojármi, dizajnérmi a ostatnými členmi tímu
- pracujeme s najmodernejšími technológiami
- vidíme za sebou konkrétne výsledky
- kariérne aj platovo rastieme
- zúčastňujeme sa zaujímavých rozvojových aktivít
- zažívame pravidelné a pestré teambuildingy, sme dobrá partia a máme minimálnu fluktuáciu

Pridaj sa k nám.
Viac informácií o našej spoločnosti:

Uchádzačov kontaktujeme priebežne. Výberové konanie bude prebiehať v Žiline. Viac informácií poskytujeme vybraným kandidátom spĺňajúcim požiadavky na osobnom stretnutí.
Termín nástupu ASAP, prípadne dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

lojálnosť, flexibilita, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
prax v obchode
znalosť rýchloobrátkového segmentu predaja veľkou výhodou
tímový hráč so zmyslom pre obchod
silná orientácia na cieľ, dôslednosť
technická zručnosť vítaná
prehľad v športovej oblasti výhodou
výhodou je ak žijete a pôsobíte v danom regióne

Slovenská spoločnosť DOXXbet vstúpila na slovenský trh ako plne licencovaná stávková kancelária, regulovaná zákonmi Slovenskej republiky. Spoločnosť disponuje dlhodobými skúsenosťami na poli herného a stávkového priemyslu a môže svojou bohatou ponukou pre klientov konkurovať silným medzinárodným stávkovým kanceláriám. Úspešne pôsobíme aj v Afrike. Poskytujeme svojim klientom prostredie, kde môžu stávkovať s maximálnou dôverou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov