Pridať inzerát

Personálny manažér pre Skupinu DOXX

DOXXbet & K-BET, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kálov, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiacKonečná výška platu závisí od preukázaných skúseností.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať súčasťou nášho DOXX tímu?
• Vieš si získať ľudí a budovať vzťahy založené na dôvere?
• Dokážeš sa pozerať na úlohy strategicky?
• Máš odhad na správnych ľudí?
• Nenecháš sa ničím odradiť a hľadáš stále tie najlepšie riešenia?

Potom hľadáme práve Teba. Čo budeme očakávať?

Personálny manažér je nositeľom firemnej kultúry a hodnôt spoločnosti.
Spolupodieľa sa na vytváraní pracovnej atmosféry, ktorá podporuje vysoký výkon.
Realizuje kompletný proces interných a externých výberových konaní.
Riadi proces adaptácie novoprijatých zamestnancov a školení.
Podieľa sa na pracovno-právnej dokumentácii pre zamestnancov.
Organizuje a riadi rôzne formy Assessment Centier.
Veľmi intenzívne spolupracuje so mzdovými účtovníčkami.
Koordinuje aktuálnu mzdovú a bonusovú politiku s využitím trhových benchmarkov.
Poskytuje pracovno-právne konzultácie manažérom.
Aktívne participuje na HR projektovej činnosti.
Identifikuje potreby vzdelávania zamestnancov a podieľanie sa na príprave rozvojových plánov.
Riadi proces riadenia výkonnosti a hodnotenia zamestnancov.
Vykonáva administratívne činnosti súvisiace s agendou personálneho oddelenia.
Vytvára plán personálnych nákladov.
Organizuje a zabezpečuje firemné akcie.

V priebehu zaškolenia získaš podporu výborného tímu a čaká ťa zaujímavá práca pre Skupinu DOXX, perspektívne zamestnanie s možnosťou sebarealizácie, osobného a profesionálneho rastu.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy spolu s fotkou a motivačné listy zasielajte
e-mailom na uvedenú adresu marian.hudec@doxx.sk.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Predchádzajúca prax v oblasti HR minimálne 3 roky.
Vysoká angažovanosť a vnútorná motivácia.
Flexibilita, odolnosť voči stresu a schopnosť zvládať záťažové situácie.
Vysoko rozvinuté komunikačné zručnosti.
Reprezentatívne vystupovanie.
Odhodlanie pracovať na svojom odbornom i osobnostnom rozvoji.
Kreativita a snaha hľadať inovatívne riešenia. Štruktúrované a koncepčné myslenie.
Výborná orientácia v Zákonníku práce.
Znalosť mzdového účtovníctva a anglického jazyka výhodou.

Slovenská spoločnosť DOXXbet vstúpila na slovenský trh ako plne licencovaná stávková kancelária, regulovaná zákonmi Slovenskej republiky. Spoločnosť disponuje dlhodobými skúsenosťami na poli herného a stávkového priemyslu a môže svojou bohatou ponukou pre klientov konkurovať silným medzinárodným stávkovým kanceláriám. Úspešne pôsobíme aj v Afrike. Poskytujeme svojim klientom prostredie, kde môžu stávkovať s maximálnou dôverou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kálov 356
010 01 Žilina

Kontakt