Servisný technik pre stávkové terminály: Záhorie a Bratislavský kraj

DOXXbet & K-BET, s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do nášho šikovného tímu servisného technika, ktorý bude mať za úlohu nastavovať technické procesy a operatívu technických záležitostí v prevádzkach pre oblasť Záhoria a okolia Bratislavy:

- údržba stávkových terminálov – sportboxov (zariadenia na prijímanie kurzových stávok)
- údržba technických zariadení obsluhovaných priamo hráčmi (elektronicko–mechanické rulety)

- veľmi atraktívne platové ohodnotenie
- zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti
- flexibilná pracovná doba, skôr popoludní
- množstvo teambuildingov
- príjemný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Milí uchádzači,
Vopred ďakujem za reakcie. V prípade otázok sa spokojne pýtajte.
Tešíme sa na Vás pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Mal by si mať skúsenosti v danej oblasti.

- elektrotechnické vzdelanie, minimálne stredoškolské vzdelanie odbor - elektrotechnický, technický
- odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa § 22 vyhl. 508/2009 Z.z. s kvalifikáciou "samostatný elektrotechnik"
- manuálna zručnosť
- flexibilita, spoľahlivosť, schopnosť jednania a samostatnej práce
- prax v oblasti zabezpečovania servisu výherných/nevýherných automatov veľkou výhodou !
- znalosť hlavne hardvérových súčastí PC
- základná znalosť pripájania k internetovým sietiam
- konfigurácia a oživovanie routrov
- počítačové znalosti - internet (e-mail, www) – pokročilý
- živnosť - prípadne si dodatočne založíte, vlastné auto, mobil podmienkou

Slovenská spoločnosť DOXXbet vstúpila na slovenský trh ako plne licencovaná stávková kancelária, regulovaná zákonmi Slovenskej republiky. Spoločnosť disponuje dlhodobými skúsenosťami na poli herného a stávkového priemyslu a môže svojou bohatou ponukou pre klientov konkurovať silným medzinárodným stávkovým kanceláriám. Úspešne pôsobíme aj v Afrike. Poskytujeme svojim klientom prostredie, kde môžu stávkovať s maximálnou dôverou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DOXXbet, s.r.o.
Kálov 356
01001 Žilina