Pridať inzerát

Manažér ľudských zdrojov

DOXX - Stravné lístky, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre skúseného HR manažéra, nositeľa firemnej kultúry a hodnôt, ktorého úlohou bude spolupodieľať sa na vytváraní úžasnej pracovnej atmosféry a firemnej kultúry. Hľadáme talent, ktorý má slušné znalosti v oblasti HR agendy a je taktiež aj profesionál v oblasti pracovného práva. Rozumie o čom je HR rutina v administratíve, no túži aj po interných vzdelávacích, rozvojových či teambuldingových aktivitách.

Čo sa očakáva?
Koordinácia aktuálnej mzdovej a bonusovej politiky s využitím trhových benchmarkov.
Realizácia kompletného procesu interných a externých výberových konaní.
Riadenie procesu adaptácie novoprijatých zamestnancov a školení.
Organizácia a riadenie Development a Assessment Centra.
Poskytovanie pracovno-právnej konzultácie manažérom.
Aktívna participácia na HR projektovej činnosti.
Vytváranie plánu personálnych nákladov.
Organizácia a zabezpečovanie firemných akcií.

Identifikácia potrieb vzdelávania zamestnancov a podieľanie sa na príprave rozvojových plánov.
Riadenie procesu riadenia výkonnosti a hodnotenia zamestnancov.

Pripráva pracovno-právnej dokumentácie pre zamestnancov.
Udržiavanie a kompletizácia osobných zložiek zamestnancov. Spracovávanie podkladov pre mzdy. Vykonávanie administratívnych činnosti súvisiace s agendou personálneho oddelenia.

V priebehu zaškolenia získaš podporu skvelého tímu a čaká ťa zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti v príjemnej atmosfére, perspektívne zamestnanie s možnosťou sebarealizácie, osobného a profesionálneho rastu. Ponúkame Teambuildingové aktivity, bohatý systém vzdelávania.

Životopisy a motivačné listy zasielajte poštou, e-mailom na uvedenú adresu.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Predchádzajúca prax v oblasti interného HR minimálne 3 roky.
Vysoká angažovanosť a vnútorná motivácia.
Odolnosť voči stresu a schopnosť zvládať záťažové situácie.
Vysoko rozvinuté komunikačné zručnosti.
Reprezentatívne vystupovanie.
Odhodlanie pracovať na svojom odbornom i osobnostnom rozvoji.
Kreativita a snaha hľadať inovatívne riešenia. Štruktúrované a koncepčné myslenie.
Znalosť Zákonníka práce a mzdového účtovníctva.

DOXX – Stravné lístky už dávno nie sú „len“ stravenky. Neustále pre vás vymýšľame a vytvárame nové služby a produkty, ktoré zamestnávateľom a zamestnancom prinášajú ešte viac výhod. Tak prečo byť limitovaný názvom, ktorý nás už dávno nevystihuje v plnej miere? Preto vstupujeme do rodiny fpoho. Stále však prinášame aj výhody v stravovaní, no ešte aj oveľa viac.

Čo všetko je pre Vás fpoho?
- Obedy, stravné lístky, elektronické stravné lístky
- Benefitné darčekové poukážky
- Rekreačné poukazy
- Evidencia dochádzky
- Dobrý program
- A mnoho ďalšieho...

Našim cieľom je, aby na Slovensku bolo čo najviac spokojných zamestnancov. Chceme, aby chodili do práce radi, aby nielen dávali, ale aj dostávali. Želáme si, aby cítili, že sa o nich niekto zaujíma a stará. Veď spokojný zamestnanec podáva lepší výkon, je viac fpoho a má väčšiu chuť rozvíjať svoj talent. Preto sa poskytovaním a zabezpečovaním fpoho zamestnaneckých výhod staráme o naplnenie túžob a potrieb všetkých zamestnancov.

Neustále vylepšujeme produkty a poskytujeme každému zamestnancovi, zamestnávateľovi, živnostníkovi množstvo výhod naviac. Momentálne zamestnávame približne 70 zamestnancov, sme členom Asociácie moderných benefitov (AMOBE) so zápisom v Registri partnerov verejného sektora (RPVS). Neustále modernizujeme naše informačné systémy a technické vybavenie, výsledkom je zavedený Systém manažérstva kvality STN EN ISO 9001:2016, ktorého súčasťou je aj Politika kvality.

Buď fpoho aj Ty, neváhaj a pridaj sa k nám!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov