Pridať inzerát

Regionálny vzťahový manažér - Trnava

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta. K základnej mzde patrí aj pohyblivá zložka mzdy (od 150 eur mesačne, vyplácaná kvartálne).
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nový svet, o ktorý sa snažíme už 25 rokov, je transparentné a kvalitné zdravotníctvo. Robíme všetko preto, aby sme boli v očiach verejnosti najlepšia zdravotná poisťovňa na slovenskom trhu a mali čoraz viac spokojných poistencov.
Naše aktivity sú orientované na to, ako poistencov u nás udržať alebo získať a presvedčiť, aby zverili svoje zdravie do rúk DÔVERY. Vaša úloha bude obzvlášť dôležitá.

#ČO VÁS ČAKÁ V PRÁCI?#
Budete:
• budovať a riadiť sieť spolupracovníkov na aktívne získavanie nových poistencov.
• prehlbovať a budovať vzťahy s poistencami, platiteľmi poistného a poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti v Trnavskom kraji bude vašou každodennou úlohou.
•ak budete mať návrhy ako získavať nových poistencov, podporíme vás.
• svoje organizačné schopnosti a kreativitu môžete naplno využiť pri realizácií akcií zdravotno-preventívneho a marketingového charakteru (Deň zdravia, Festival zdravia).

#ČOHO SA NEMUSÍTE OBÁVAŤ?#
• Prevažná časť vašej práce nie je v kancelárii, nehrozí vám rutina, budete najmä v teréne.
• Sami si budete organizovať čas.
• Mnohí z nás zažili stresujúci nástup do novej práce, keď nebolo dostatok času na úvodné zaškolenie. Sme veľká firma, preto u nás nebudete hodený/a do vody, ale zoznámite sa s úlohami postupne a bez zbytočného stresu.

Ceníme si každý jeden životopis. Preto každý dostane informáciu o tom, v akom štádiu je výberový proces.

Informácie ohľadom spracúvania osobných údajov predovšetkým práva dotknutej osoby, v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) sú prístupné na www.dôvera.sk. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať najmä zaslaním písomného odvolania na adresu sídla zdravotnej poisťovne, e-mailom na info@dovera.sk, alebo odovzdaním písomného odvolania na ktorejkoľvek pobočke zdravotnej poisťovne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• ochota navštevovať a spolupracovať s lekármi, firmami a externými spolupracovníkmi
• silná orientácia na zákazníka a výsledky, „ťah na bránku“
• skúsenosť s priamym predajom "door to door" vítaná
• rozvinuté komunikatívne a prezentačné zručnosti
• samostatnosť a flexibilita
• schopnosť motivovať seba a svoj tím
• proaktívny a pozitívny prístup

Sme najväčšia súkromná zdravotná poisťovňa na Slovensku. Zabezpečujeme kvalitnú, dostupnú a modernú zdravotnú starostlivosť pre 1,6-milióna poistencov už viac ako 25 rokov. Každý z nás k tomu svojou prácou priamo či nepriamo prispieva.
Prirodzene vieme, kam naša spoločnosť smeruje a aké sú jej ciele.
Začína to našim generálnym riaditeľom, ktorý osobne dvakrát ročne navštívi všetky pobočky. Zo všetkých síl podporujeme talentovaných členov, ale podáme pomocnú ruku aj tým, ktorí zrovna nemajú najlepšie obdobie. Dôvera, to je viac ako 600 osobností, príbehov a pracovných ambícií.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov