Pridať inzerát

Klientsky poradca - Zvolen

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacMzda môže byť aj vyššia, závisí od Vašich skúseností. K základnej mzde patrí pohyblivá zložka mzdy (od 120 EUR mesačne, ktorá je vyplácaná kvartálne) a tiež máte nárok na ročný bonus v závislosti od firemných výsledkov.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nový svet, o ktorý sa snažíme už 25 rokov, je transparentné a kvalitné zdravotníctvo. Robíme všetko preto, aby sme boli najlepšia zdravotná poisťovňa na slovenskom trhu a mali čoraz viac spokojných poistencov. Naše aktivity sú orientované na to, ako poistencov u nás udržať, získať a presvedčiť, aby zverili svoje zdravie do rúk DÔVERY.

#Čo vás v práci čaká?#
Baví Vás práca s ľuďmi? Teší Vás, keď môžete niekomu pomôcť? Staňte sa súčasťou tímu v našej spoločnosti, ktorá je najväčšou súkromnou zdravotnou poisťovňou na Slovensku. Vaša úloha v ňom bude obzvlášť dôležitá. Do nášho tímu klientskych poradcov hľadáme klientskeho poradcu na pobočku vo Zvolene.

• stanete sa kontaktnou osobou pre poistencov a klientov zdravotnej poisťovne vo vašom regióne,
• budete zaisťovať a spracovávať potrebné náležitosti týkajúce sa zdravotného poistenia poistencov a platiteľov zdravotného poistenia (prijímanie prihlášok, nahlasovanie zmien, registrácia platiteľov, registrácia kategórií poistenca, vydávanie preukazov),
• Vašou náplňou práce bude poskytovanie informácií a poradenstva o verejnom zdravotnom poistení, službách a produktoch poisťovne existujúcim aj potenciálnym klientom poisťovne.

#Čoho sa nemusíte obávať?#
• stresujúceho nástupu do novej práce, kde nie je dostatok času na úvodné zaškolenie; sme veľká spoločnosť, zoznámite sa s úlohami postupne a bez zbytočného stresu,
• pracovnú pozíciu obsadzujeme na dobu určitú počas materskej a rodičovskej dovolenky našej kolegyne, ale mnoho našich súčasných zamestnancov, ktorí nastúpili ako zástup, s nami zostali aj po návrate našich kolegýň,
• zaučí Vás kolegyňa priamo na pobočke vo Zvolene, prípadne kolegyne na ostatných pobočkách Banskobystrického kraja, týždenné intenzívne školenie absolvujete v Púchove po uvoľnení všetkých opatrení súvisiacich s prevenciou pred koronavírusom.

#Prečo je to dobré rozhodnutie?#
• okrem pracovných úloh Vás čaká aj mnoho zábavy na rôznych akciách spoločnosti,
• ponúkame zaujímavý balík benefitov, v ktorom si každý nájde to svoje,
• pomôžeme Vám zorientovať sa v poisťovni a zoznámiť sa s našou kultúrou,
• záleží nám na spokojnosti poistencov a takisto aj zamestnancov.

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov. Informácie ohľadom spracúvania osobných údajov predovšetkým práva dotknutej osoby, v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) sú prístupné na www.dôvera.sk. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať najmä zaslaním písomného odvolania na adresu sídla zdravotnej poisťovne, e-mailom na info@dovera.sk, alebo odovzdaním písomného odvolania na ktorejkoľvek pobočke zdravotnej poisťovne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

• silná orientácia na zákazníka „ťah na bránku“
• skúsenosť s priamym predajom
• rozvinuté komunikačné a prezentačné zručnosti
• samostatnosť a flexibilitu

Sme najväčšia súkromná zdravotná poisťovňa na Slovensku. Zabezpečujeme kvalitnú, dostupnú a modernú zdravotnú starostlivosť pre 1,6-milióna poistencov už viac ako 25 rokov. Každý z nás k tomu svojou prácou priamo či nepriamo prispieva.
Prirodzene vieme, kam naša spoločnosť smeruje a aké sú jej ciele.
Začína to našim generálnym riaditeľom, ktorý osobne dvakrát ročne navštívi všetky pobočky. Zo všetkých síl podporujeme talentovaných členov, ale podáme pomocnú ruku aj tým, ktorí zrovna nemajú najlepšie obdobie. Dôvera, to je viac ako 600 osobností, príbehov a pracovných ambícií.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
Einsteinova 25
851 01 Bratislava